Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve élünk együtt a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve élünk együtt a párommal. Már vagy 5 éve szinte soha nem ölel, nem csókol meg, szex közben sem. Teljesen el vagyok keseredve, és nem is tudom neki elmondani, hogy ez engem mennyire zavar. Mit kéne tennem? Nem szeret már?

Figyelt kérdés
2022. szept. 9. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De,el kell neki mondanod
2022. szept. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Már csak a megszokás tart össze titeket.
2022. szept. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedvesen feltárod neki az igényeidet azzal rosszat nem teszel, ha nem fogadja jól az az ő sara. Ha teszel mondasz semmit ne is várj megoldást.
2022. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Elmondani neki, hogy xy, nagyon hiányzik nekem az ölelés és a csók, szeretném ha szex közben is ez megtörténne, és többször érintenél meg. Nem kombinálni kell hanem megbeszélni. Ha ezt így elmondod neki és ezek után elfordítja a fejét, rideg veled akkor majd gondolkodhatsz ezen, addig felesleges.
2022. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapból minden a csókkal indul,de még alkalmi szexnél is minimum hogy simogatjàtok ölelgetitek egymàst. Szerintem beszéld meg vele ezt mindenképpen
2022. szept. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ha ezt mondani kell neki, akkor megette a fene az egészet, ez már nem fog működni. vagy elfogadod ezt a helyzetet, vagy keresel újat.
2022. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ha a kommunikáció nem egy hatalmas nagy nulla lett volna, akkor most másképp lennének a dolgok...

Ha valami probléma van, akkor nem 5 év után kell elmondani.

Egyébként sem lennék olyan kapcsolatban, ahol nem lehet kommunikálni.

2022. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Van rossz fogad?
2022. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
szoktál fogat mosni?
2022. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Megint egy olyan kapcsolat, ahol a szex megy, de beszelni azt nem lehet. Aztan csodalkoznak, hogy doglodik a kapcsolat.
2022. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!