Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy a nők megcsalják a férjüket/párjukat?

Figyelt kérdés

2022. szept. 9. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a többség ha nem is rendszeresen tart szeretőt, de kalandoznak.
2022. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Kb 100 nobol 50-55.

Van aki csak ugy 1-2 alkalommal, van aki rendszeresen.

2022. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Van aki bosszúból.
2022. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
70-80 százalékuk tutira félreqrt már, 30 százalékuk meg rendszeresen jár a tilosban, azt élvezi. Az ismeretségi körömből kiindulva mondom ezt. A legrondább nő akit ismerek(magas, lapos seggű, tejeszacskó mellű, csontos, férfias arcú, abszolút nőietlen jelenség) is megcsalta a párját többször is,szóval az sem megoldás hogy keress magadnak rusnya barátnőt mert az is félrejár ha adódik lehetőség. A jó nőknek meg folyamatosan csapják a szelet a neten meg a való életben is aztán ezekből a kis flörtökből előbb vagy utóbb de dugás lesz. Ez van, ezt kell elfogadni meg ennek tudatában kell hozzáállni a párkapcsolatokhoz.
2022. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

A többség nemtől függetlenül le akarja aratni a babérokat komoly áldozatok nélkül az életben. Ez azt is jelenti, hogy olyan 70% (ha nem több) félrelép legalább egyszer az élete során.


A magam részéről, soha senkit nem csaltam meg, elég belevaló vagyok ahhoz, hogy ha valami nem jó, elmondjam azonnal és ha nem változik, ott is hagyjam azonnal ahelyett, hogy egy szart tartogassak a polcon, hátha jó lesz még valamire

2022. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Micsoda kommentek? :)))) Szerintem ezt nem lehet számba venni. Az akinek a lelkiismerete bírja az csal. Ha jó feleség valaki akkor eszébe se, közelébe se, sehova se jut ebben.
2022. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
#6 Hat nagyon le vagy maradva.
2022. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Tudod mit kedves 7-es? Nem tudom, hogy mire gondolsz, DE nem is akarom tudni! ;)
2022. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
Én férfi vagyok de azt meg tudom mondani, hogy az eddigi kapcsolataim 80 százaléka azért ment meg mert a partnereim félreléptek. A mennyasszonyom az esküvő megbeszélése után lett terhes egy másik férfitől. A mostani feleségem a hűség megtestesítőjének látszik de ő is lefeküdt már más férfival amióta házasok vagyunk. Persze kiderült.
2022. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
50%-uk minimum félrejár
2022. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!