Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne féljen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne féljen tőlem a barátnőm ?

Figyelt kérdés

Rossz körülmények között volt (lényegtelen hogy hol nem családjával ) sokat bántottak mikor meg ismertem már akkor láttam hogy a mosoly nem őszinte és sokszor láttam rajta verèsnyomokat, szeret engem ez tény és való mert ezt bizonyította és én is neki hogy szeretem. De fél mindentől ha hozzá érek az arcához meg rémül ha játszom és fél kiabálok hogy a f@szomba össze húzza magát de nem vele kiabalok hanem a játék miatt de akkor is fél.

Szeretem és szeretném boldognak látni őt és valahogy segíteni akarok neki hogy ne rettegjen persze tudom ez idő de fáj és rossz rá nézni amikor fél


2022. szept. 12. 01:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Bújjatok össze gyakran.
2022. szept. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha idővel csökkennek ezek a jelenségek, akkor számíthatsz rá, hogy magától megoldódik. De addig is nagyon tapintatosan viselkedj vele és kerüld a "f..omba" jellegű kiabálásokat.

Ha viszont nem csökken a probléma, akkor pszichológussal kéne rendbe tetetni. Sajnos ez a jellemzőbb. Nem véletlen az sem, hogy előtted olyan emberbe szeretett bele, aki agresszív volt vele. Lehet, hogy gyerekkorából jött ez a minta, az pedig magától már nem múlik el.

2022. szept. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm a tanácsot én tudom hogy bántottak nem egészen kiskorától de kb 15/16 éves korától tudom a háttér történetét és meg is értem hogy fel hiszen evelin bántalmazta volt de most már nem és jó helyen van de akkor is fel pedig semmi oka rá
2022. szept. 12. 02:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg visszafogni kicsit magadat a kiabálás miatt. Neki nyugodt, boztonságos környezet kell. Érdemes sokszor dícsérni, jó szót mondani neki.
2022. szept. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

De én ezt nem értem. Ha nem a családjával el, akkor mi tartja vissza attól, hogy le lépjen onnan?

Ez valami nevelő otthon? Azt meg fel kell jelenteni, ha ilyen körülmények vannak ott.

2022. szept. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4 köszönöm a tanácsot meg fogadom


#5 nem nem nevelő otthon de fel lettek jelentve azok akik bántottak

2022. szept. 12. 11:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Most miért lett lepontozva a kérdésem?
2022. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne kiabálj. Engem nem bántott senki, de egy dühös férfi félelmetes. Puszta kézzel meg tudnád ölni.
2022. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 soha de soha nem bántam semmilyen körülmények között!
2022. szept. 12. 13:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne kiabálj vele.


Engem a párom nem bánt, sohasem tenné, amit tudok, de amikor kiabál - egyszerűen mert szr napja van, és mindenből elege -, félek tőle.


Tudom, hogy nem rám haragszik, tudom, hogy nem emelne rám kezet, de közben én egy, nála 20 kg-val könnyebb, hozzá képest gyenge nő vagyok.

Félek, pont, és ez a félelem akaratlan, a kiszolgáltatottságból ered.


A barátnődnél súlyosbító tényező, hogy őt verték.


Velem az exem erőszakoskodott. Tudod, milyen rémületes volt a szex a párommal? Féltem, hogy ő is kvázi megerőszakol. Amikor kérte, hogy elégítsem ki orálisan, majdnem elsírtam magam a félelemtől - pedig ő sohasem közelített felém úgy, de az, mait az exem tett, jóideig belém égett.

2022. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!