Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendben van ha mindig csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van ha mindig csak az egyik fél kezdeményez együttlétet?

Figyelt kérdés

Ha a másiknak ez így jó hogy ő nem teszi, csak te.

Neked ez beleférne?



2022. szept. 12. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettejüknek megfelel nyilván igen. Általában nem egyforma 2 ember libidója, borítékolhatóan az egyik egyébként is többször kezdeményez.
2022. szept. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én utálok.

Egy pasinak 2 sec alatt áll, nekem meg sehol soha semmi nincs izgatas nélkul, de elvárják hogy én kezdemenyezzek, ezáltal állandóan akarom nélkül kell tennem gépi módon hogy simigatok orálozok vagy bármi mikozben én sehol nem vagyok.

2022. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom vele, az elutasítás rosszabb
2022. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!