Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mostanában semmiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mostanában semmiben nem kezdeményez se együttlétek se összebújás semmi. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején mindig ő volt az aki jobban igénylete az együttléteket az elmúlt fél éveben ( 3 éve vagyun együtt) viszont az esetek 95%-ban én kezdeményezek. Volt hgy egy hónapig nem is volt köztünk semmi mire már én nem bírtam tovább és kezdeményeztem megint. Mikor megkérdezem hogy miért azt mondja hogy fáradt meg tele van gondokkal és sokszor nincs is kedve hozzá. Pedig már mindent bevetettem "űjítottam" de mindig csak én továbbra is csak én kezdeményezek..


L/22 Ő26


2013. aug. 2. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
bújj oda hozzá, és kezdeményezz te:)
2013. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezek vagytok ti, nők. Semmi nem jó nektek soha.


Ha egy pasas állandóan szexelne veletek és kíván, akkor az a baj mert csak a testetek kell neki biztos.

Tessék, most kaptál egy olyat akinek nem fontos annyira a szex. Ezzel most meg az a baj hogy nemakar megdugni akkor biztos nem szeret???


Na elmentek ti a jó büdös...


:@@@@@@

2013. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
utolsó: idiótaaaaa...
2013. nov. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14:17-nek van igaza, a nőknek tényleg nemjó semmi. Idevág Belgának az "Az a baj" című slágere.


2:01 te meg ostoba vagy, kaptad a mínuszt.

2019. szept. 22. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!