Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most azért akadt ki rám, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most azért akadt ki rám, mert azt mondtam, hogy szerintem fekete öves karatésként megtudná őt verni a haverom?

Figyelt kérdés

Van a párom, akivel pár hónapja együtt vagyok, meg van egy fiú barátom, aki 5+ éve az egyik legjobb barátom, régen szerelmes volt belém, én nem viszonoztam, mert nem jön be, így ismerkedtünk meg, azóta viszont barátok vagyunk, és minden nap beszélünk, és mindent megbeszélünk egymással.


Viszont élőben akárhányszor találkoztak egymással, valamiért éreztem a feszültséget, és valamiért azt éreztem, hogy nem szimpatizál a párommal.


Tegnap este beszéltünk volna egy megadott időpontban a párommal telefonon, viszont csak rá 1 órára tudtunk beszélni, mert addig az fent említett régi barátommal beszéltem hanghívásban, amikor ezt elmeséltem neki, már hallottam a hangján, hogy ez miatt sokkal ingerültebb lett.


Akkor akadt ki teljesen, amikor meséltem neki, hogy a 7 éve karatézó fekete öves hát fogalmazzuk úgy haverom (így egyszerűbb megérteni) azt mondta, hogy szívesen kesztyűzne vele, vagy mi, merthogy a párom 10 éve versenyszerűen boxol, de én mondtam neki, hogy felejtse el, mert nem akarom, hogy megverje a páromat még ha csak edzés is.


Ezen a párom teljesen kiakadt, hogy mit gondolok magamról, hogy szerintem mégis hogy tudná őt elverni egy olyan ember, akit edzésen meg sem ütnek teljes erővel, meg egyáltalán miért beszélek folyamatosan róla úgy mint egy Istenről, hogy miért van az, hogy akárhányszor szóbakerül, akkor Ő a tökéletes, az érinthetetlen, meg egyáltalán minek vele beszélek abban az időpontban, amikor nekünk kéne. Azon is kiakadt, hogy miért mondom azt neki, hogy a macskám a fiú barátom szereti a legjobban, hogy már tele van a f*sza azzal, hogy folyamatosan azt kell hallgatnia, hogy jajj ez a gyerek így jajj ez a gyerek úgy, menjek hozzá feleségül, Ő meg szakít velem, mert unja hallgatni, hogy valaki mindig mindenben mindenkinél jobb.


Megmondom őszintén 1. Én még mindig úgy hiszem, hogy a páromat egy karatés pláne ha fekete öves megtudná verni, mert ott vannak rugások, meg nunjacku meg ilyesmi.


Másrészt pedig az, hogy néha úgy beszélek róla, mint egy olyan személyről aki "mindenkinél jobb" az azért van, mert a legjobb barátom, és nem azért mert szerelmes lennék belé, szerintem mindenki úgy viszonyul a legjobb barátaihoz, hogy Ők mindenek felett, és Ők a legjobbak.


A kérdésem az, hogy hogyan békéltessem meg a barátom, és hogyan ne legyen ennyire féltékeny?


25/L


2022. szept. 12. 19:20
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Mindenki elfogult a legjobb barátja irányába szerintem.
2022. szept. 12. 19:23
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát,nem lennék a párod helyében.

Csűrheted csavarhatod ezt,de sok az a viszony a haveroddal. Tudom miről beszélek, én is voltam ilyen haverja egy lánynak, már évek óta élettársam...

2022. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

LOL a pasidnak igaza van, ha ennyire nagy szam a feketeoves haverod, hogy allandoan rola aradozol meg inkabb vele beszelgetsz a pasid helyett, akkor oda kell menni.

probald mar meg forditott helyzetbe kepzelni magad, ha lenne egy "lany baratja" es allandoan rola aradozna meg osszehasonlitana vele folyton, hogy neki bizony nagyobb melle van es jobb segge.


az ilyen "best friendies" altalaban elegge romboljak a kapcsolat moraljat, foleg, ha meg az a masik is tesz erte.


tereld normalis mederbe, aradozz a pasidrol, es o legyen a prioritas, ne a haverod.

nem azt mondom, hogy szakitsd meg vele a kapcsolatot, de a pasid erezze, hogy o van az elso helyen. ennyi

2022. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a barátaimat, de nem vagyok ennyire elfogult velük. A párod valószínűleg azért féltékeny, mert úgy érzi, ezt a barátodat jobban szereted nála, az írásodból is ez jön le. Mindegy, hogy később lesz-e ebből szerelmi viszony, vagy sem, de egy normális kapcsolatban egymás elsői vagytok, ezután jönnek csak a barátok és családtagok (a gyerek az persze más tészta nyilván).
2022. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul van egy csávó, aki bámrikor megdgna, ha tehetné. Nincs több kérdésem.
2022. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

🤣🤣🤣🤣

Annyira vicces, hogy elhiszitek ezt a hülyeséget.

Erdekes módon, tízből kilenc esetben minden fiú lány barátság úgy kezdődik, hogy az egyik fel szerelmes volt a másikba.

Mucika te tényleg elhiszed, hogy nem csak megdugni akar a spanod?

Ha ennyire öt véded, akkor inkább gyere össze vele.

2022. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
És te még adod is alá a lovat. :D
2022. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a barátaim, abszolút hiszek az ellenkező nemű barátságban, távol áll tőlem a féltékenység, de a viselkedésed nálam is túllépne egy határon. Sok sikert ahhoz, hogy olyan párt találj aki ezt el fogja viselni, mert nem sok ilyen ember van.
2022. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis karatézó haver. Egy karatézó nem kezd verekedést. Egy sportoló ebben az esetben boxoló nem vetekszik ringben kívül , mert eltíltják. Te meg szégyeld magad amit a pároddal művelet. Szándékosan húzod az agyát. Nekem már nem lennél a barátnőm.
2022. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Noren1989 ***** válasza:
93%
Ilyen az élet dzsipppppófalvàn 🤣🤔🤣
2022. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!