Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarna hogy a barátnőtöknek az exe fekete?

Figyelt kérdés
A barátnő kint élt franciába két évet, és ott szedte össze, és egy évig együtt voltak. És mikor kérdeztem hogy mit gondol egy fekete paliról akkor bökte ki hogy az exe dögösebb volt...

2021. febr. 4. 11:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
16%
Alapból szóba sem kerülhetne olyan nő aki egy fekete pasival volt. Bottal se..
2021. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
17%
Hát majd ha lötyög benne a faszod akkor téged nagyon fog zavarni.
2021. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

Anatomia 1es


A noi huvely rugalmas. Max nagyon kis idore tagul ki a szexualis aktus alatt de 1 napra ra mar siman visszall az eredeti meretre. A huvelyben izmok vannak ezek dolgoznak es az alap nyugalmi allapotba ternek vissza. Extrem behatas utan (szules) hosszabb ido amig rendbe jon. Ezert is vannak hively tornak.


Egy fekete borszinu ferfi peniszmeret nem sokkal magyobb mint a feherekke. ott is 15-16cm az atlag meret. Ez a meret meg nem nagy hanem normal.

2021. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem erdekelne milyen az exe, de ha hozzam hasonlitgatna addig tartana a kapcsolat
2021. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%

Ja felre ertettem bocsi, egy masik ferfihoz hasonlitotta, akkor meg?

Ennyire rasszista vagy vagy csak kisebbsegi komplexus?🍆

2021. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
20%
Ilyen gondolkodásmóddal felőlem maradhatott volna vele, sőt ki is költözhet Nigériába. Aki bevállal egy négert, azzal sok közös jövőm nem lenne. Mivel demokrácia van, a tapasztalataimat felhasználva döntöttem így, talán ezt még szabad!
2021. febr. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem az, aki lehordja a nőt, mert volt fekete barátja, az egy elmebeteg. Normális ember nem a bőrszínt nézi, hanem, hogy milyen ember, ha hulladék, akkor az sokmindent elárul, de fehér is lehet undorító ember és fekete is lehet normális. És itt nem a statisztika számít, mivel egy konkrét emberről van szó + a párkapcsolati alkalmasságról.


Az viszont tűrhetetlen, ha valaki azt mondja a jelenlegi párjának, hogy az exe dögösebb volt, innentől nincs miről beszélni.

2021. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
56%
Ha őt nem zavarja, hogy én nem tudok neki 60 centis lőcsöt biztosítani, akkor egyáltalán nem zavar.
2021. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem nekem mondta, hanem filmet nézünk és abból a fekete pasira kérdeztem rá
2021. febr. 4. 11:58
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
Ja, akkor félreértettem. Így már más. Ha nem akarsz ilyesmit hallani, ne kérdezgesd. Ha veled van, akkor feltehetőleg nem is tetszel neki.
2021. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!