Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért problémázik azon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért problémázik azon a párom, hogy csak fehér bugyit vagyok hajlandó hordani?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a színes bugyikat, a feketéket meg különösen kerülöm. Nekem az túl komor. Csak fehér színű, csipkés pamut bugyit vagyok hajlandó felvenni és hordani, ez lehet francia, egyszerű és tanga is. De a párom szerint ez unalmas. Nem értem, hogy miért nem ért meg, hogy ezen nem akarok változtatni.

2021. aug. 1. 22:07
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
95%

Nem értem.


Napi 2 percig látja rajtad, nem mindegy neki?

2021. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
75%
Mi a gondod a színes bugyikkal? Azt még megérteném, ha egy bizonyos fazont nem akarnál hordani, mert kényelmetlen, de a szinekkel mi a bajod?
2021. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 Ypszilon1980 ***** válasza:
92%
Nem értem én sem, hogy mi ez a fehér szenvedély, de mondjuk engem nem zavarna. Sosem nézem a párom milyen bugyit vesz fel, amikor meg levetkőzik, nem sokáig látom úgysem rajta, szóval sok jelentősége nincs.
2021. aug. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Azért nem hordok színes bugyikat és melltartókat, mert nekem egyszerűen nem tetszenek. Nem látom értelmét nekik.
2021. aug. 1. 22:24
 5/49 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg a folytonos fehérség a komor
2021. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
92%

Én sem hordok színeseket, csak feketét és fehéret.


Sosem problémazott ezen senki.

2021. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mindenki hordjon olyan fehérneműt, ami neki tetszik, és ami neki kényelmes. Ha a kérdezőnek csak a fehér bugyik tetszenek, akkor hordja azokat. Normális ember ilyenen nem problémázik.

Esetleg kompromisszumos megoldás lehet, ha pl különleges alkalmakra vannak külön másmilyenek, amit arra a pár percre veszel fel, de nem kell egész nap azt hordani, vagy napi szinten használni.

De mondom, mindenki maga dönt, hogy milyen ruhadarabokat vesz fel, ebbe más nem szólhat bele.

2021. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 Ypszilon1980 ***** válasza:
72%
Eléggé egyhangú, de akkor ezek szerint nem csak a bugyi az ami mindig fehér kell legyen. Igazából nekem sem tetszene ez a gondolkodásmód, de emiatt egy kapcsolatot nem lehet eldobni, másrészt nem lehet a másikat arra kényszeríteni, hogy színes fehérneműt hordjon, ha nem akar.
2021. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
80%
Itt valószínűleg nem a fehérnemű szemínekkel van a baj hanem más baj van a toronyban, ez csak egy tünet.
2021. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
36%
mi ez a feher bugyi fetis?? fekete cuccok ala is feher bugyit veszel fel? nekem a feher bugyi olyan kislanyos vagy nagymamas, megertem, ha a pasid is lelankad tole.
2021. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!