Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ez, vagy túlgondolom?

Figyelt kérdés

Az új párommal van köztünk egy kis korkülönbség, én 25 éves vagyok (lány) , ő 34. Nem okoz problémát, mert mind külsőleg mind belsőleg bőven fiatalosabb a koránál.


Viszont bármilyen pici probléma van, mindig olyanokat mond amiből az jön le, mintha azért nem akarna elveszíteni, mert fiatal és szép vagyok. Sokszor mondta hogy az ő korában már alig talál gyerektelen szép nőket, és hogy én "főnyeremény" vagyok neki.


Ez mind szép és jó, de nagyon félek, hogy mi van, ha jön egy nálam szebb... Jogosan félek ettől? Ha ennyire presztízs kérdés vagyok neki, akkor elhagyhat egy mégfiatalabb mégszebb nőért?


Amúgy egy nagyon intelligens, nagyon igényes férfit képzeljetek el, átlagon felüli egzisztenciával. Ingben járkál, különlegesen gyönyörű autója van amit mindenki megbámul a városban, 3 vállalkozása van, 2 lakása, sokszor utazik külföldre mert ott is van nyaralója, 4 nyelven beszél és egy megyeszékhelyű városban minden befolyásosabb emberrel közeli kapcsolatban van. Aláírom, hogy egy ilyen férfinek talán tényleg fontos, hogy milyen nővel jelenik meg az oldalán. De ez engem nagyon frusztrál, mert én sem vagyok örökké fiatal, és folyton azon kattogok, hogy simán elhagyhat egy olyan fiatal lányért aki meg csak mondjuk a pénzére hajtana. Mert bár most még nagyon szerelmes belém, de ha már engem is azért szúrt ki mert neki tetszem külsőleg, mi a garancia hogy később nem egy 24 éves lány fejét csavarja el ha én már idősebb leszek?


Túlgondolom?

Sokszor vagyok emiatt stresszes de neki nem merem ezt elmondani.


2022. szept. 14. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Jelenleg pont azért mondja, hogy éreztesse mennyire jó "választás" vagy. A jövőt nem látja senki, benne van hogy repülni fogsz egy fiatalabb pipiért majd. Ehhez mondjuk nem kell ekkora egzisztencia, de kétségtelen hogy sok lehetősége van és lesz is.
2022. szept. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Valamilyen szinten jogos a félelmed, de amíg nem ad rá okot, felesleges hergelned magad. Az is fontos szempont, hogy eddig hogy bánt a nőkkel. Ezekről tudsz? Ha sűrűn cserélgeti, akkor téged is le fog, ha nem, akkor megbecsülhet
2022. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

troll.

Felvonultatod az összes kelléket.

2022. szept. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

"Ingben járkál, különlegesen gyönyörű autója van amit mindenki megbámul a városban, 3 vállalkozása van, 2 lakása, sokszor utazik külföldre mert ott is van nyaralója, 4 nyelven beszél és egy megyeszékhelyű városban minden befolyásosabb emberrel közeli kapcsolatban van."

Én meg évek óta nem vettem fel inget, nincs autóm (és nem is szeretnék), tömegközlekedéssel utazok, nincs saját lakásom, se vállalkozásom (bár ez lehet, hogy változni fog), két nyelvvizsgám van, nincs nyaralóm, és nem állok kapcsolatban a fideszes elittel. (Nem is akarok.)

A barátnőmet pedig önmagáért szeretem, és természetesen sokat dicsérem a külsejét is, de egyszer sem érezte úgy, hogy azért lennék vele. Tudja nagyon jól, hogy a személyisége az, ami az igazán fontos nekem. Az, hogy gyönyörű és szexi, az csak a "bónusz".

2022. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Ott van a kulcs: fiatal, szép, gyermektelen.

Nem is akar mélyebb kapcsolatot, ezért gyerek kizárva. Igen. Egy ilyen felállásban az sem kell, hogy te megöregedj. Ha van szebb, lecserél.

2022. szept. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

"kis" korkülönbség


Tanuld meg cica, ha apuddal szexelsz, abból csak fétis lesz, szerelem nem

2022. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jogos a félelmed, a pasid eleve szereti megmutatni magát a külvilág felé. Az pláne gáz, hogy az ő korában (!), pedig 34 éves és a 30-as nők még bőven szépek, nen találni szép gyerektelen nőket. A szép tulajdonságot be lehetne helyettesíteni számottevőbb tulajdonságokkal is, belső értékekkel, de ő mégsem azt emelte ki, ami a külsőség. Minden férfi elhagytad egy szebbért, de a te pasidnál ez a veszély sokszoros.
2022. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

A 11 év se nem "kis korkülönbség", se nem az "apuddal szexelsz" kategória.


Nem tudom, a 6. hozzászóló milyen társadalmi közegben él, de remélem, azért ott sem gyakori jelenség, hogy 10-11 éves fiúk gyermeket nemzenek.

2022. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
34-25=9 csak szólok
2022. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Jogos, 24/35-re emlékeztem.


Akkor még durvább lenne, ha ez valakinek apa - lánya korkülönbség.


(Nem mintha 11 év nem lenne durva ilyen szempontból.)

2022. szept. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!