Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párodra gyanakodnál hogy drogozik, de neked nem akarja elmondani?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja jöttem össze egy fiúval. Viszont nagyon sok furcsaság van körülötte.


- Nagyon sokat keres, de nagyon hullámzó az anyagi helyzete, volt hogy tőlem akart kölcsön kérni kisebb összegeket, pedig a netbankjában láttam hogy havi milliós összegek mozognak rajta (ő mutatta).

- Soha nem töltöttünk még együtt 24 órát, és gyanúsan sokszor haza kell mennie hirtelen pl. esténként.

- Még soha nem jártam nála. Mindig valamivel kimagyarázza miért nem hív fel.

- Rend szerint eltűnik este 8, 9 óra környékén, én ilyenkor elköszönök tőle messengeren, aztán hajnali 2 óra környékén szokott ő is elköszönni. Addig fent van, és nagyon keveset alszik. De hogy mit csinál 9 és 2 óra között az rejtély..

- Mostanában nagyon sok drogos viccet mond, drogos mémeket küld, drogos "vicces" tiktok videókat...

- Nagyon paranoiás. Néha nagyon szürreális dolgoktól fél, folyton azt hiszi hogy valaki megfigyeli, hogy be akarnak hozzá törni.

- Sokszor hívogatják furcsa emberek, sokszor kell hirtelen elmennie autóval nagyon messzire, ilyenkor sohasem mehetek vele.

- Találtam olyan képet ahol a legjobb barátja valami port szív fel az asztalról. Ezzel a barátjával kb össze van nőve.


És sajnos most ért hidegzuhanyként, elég sokszor küld nekem selfieket, most visszanéztem őket, és elég sok képen nagyon tág a pupillája.

Valószínűleg kokainról van szó, mert a memeken is mindig kokain van amiket küld, meg hát össze raktam a képet.


Rákérdeztem már 2x de tagadta, sőt felháborítónak tartotta, hogy ezt feltételezem. De azóta mintha kicsit távolságtartóbb is lenne velem.


Mit tudok tenni? Már bele vagyok betegedve. Annyira nagyon szeretem őt hogy elmondani nem tudom. Szabadidőmben már drogos filmeket nézek, bele vagyok már dilizve a témába, mert a hülye is látja hogy valami nem oké vele. De nem tudom hogyan tudnék segíteni neki, ha még csak el sem mondja nekem... Annyit tudtam kideríteni a szüleitől, hogy régen voltak drogos ügyei, de nem nagyon akartak róla beszélni, tiszteletben is tartottam. Ha rákérdezek miért nem alszunk többet együtt, miért ilyen kevés az ideje rám azt feleli, hogy van néhány dolog az életében amit még rendeznie kell. Tehát ilyen titokzatos semmitmondó szövegekkel jön. A szex sem nagyon érdekli már.


Ti mit tennétek a helyemben? Félek, nagyon nagyon félek, hogy hülyeséget fog csinálni magával. Amúgy ő egy rendkívül intelligens ember, és mindenki szereti őt a környezetében.


2022. szept. 14. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Kiegészítve...


Látható testi tünetek:


Mikor a szer hatása alatt van, erősen izzad, zihál, tág pupillák, hatalmasra nyílt tág szemekkel, nyugtalan, zavart viselkedés, nem érthető gyors beszéd, azt hiszi magáról, hogy mindent jobban tud mindenről, hogy normális a viselkedése, közben abszolút nem és még olyan dolgokat is odaképzel ami szürreális, nem lehetséges. Akár napokat is ébren van, miután kiment a hatása, rengeteget alszik egyhuzamban, fáradságot és mély depressziót él át és nem találja a helyét , folyamatosan nyugtalan, fel alá mászkál, agresszív lesz, és láthatóan ki van éhezve az újabb adagra, amit rövid időn belül meg is szerez. Később látható hatalmas fogyás. Egyébként a hatása alatt és után is agresszív. Hatása alatt attól függ, hogy milyen a másik hozzáállása, ha nem olyat szól vagy tesz a másik, akkor azt a használó fenyegetőnek fogja látni, mindenben a rosszat gondolja és látja, mert a drog annyira elvette a maradék eszét is, hogy agyi károsodást végzett. Bipoláris affektív zavart okoz, ami az egész hátralévő életében komoly problémát kíván maga után, amin max gyógyszerekkel lehet kordában tartani, ha azt a drogfogyasztó is betartja és valóban maga akarja, de már sosem lesz teljes értékű ember, amilyen volt egyszer annakidején.

2022. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem érdekel, hogy elmondja-e, kivágnám. Volt drogos pasim, felismerném. A tiéd is az, ahogy írták, valószínűleg terjeszti is.
2022. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%
menekülj
2022. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ertelme olyan kapcsolatnak, ahol ennyire kulonbozoen alltok a temahoz. Furanak tartom, hogy ezt o nem latja be.

Meg csak fu miatt is rengeteg kapcsolatot lattam tonkremenni, szoval szerintem nalatok eselytelen kompromisszumra jutni. De ha megmondanad, hogy nem iteled el erte, akkor is letagadna szerinted?

2022. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett végül?
márc. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!