Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezz még irántam valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezz még irántam valamit a (volt) párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A (volt) párommal 2 hete lett vége a kapcsolatnak, Ő mondta ki.

Én még nem tudom azt írni hogy ex meg hasonlók, mert még szeretem őt.


Otthon van internetje, de közel se olyan jó mint nekem, így én intézek neki egy-egy dolgot, amiért nagyon hálás, azt mondta ezért bármit kérhetek tőle.

Én meg megkérdeztem tőle hogy BÁRMIT?

Azt mondtam bármit ami a módjába áll.

HÁt én egy dolgot szeretnék nagyon, visszakapni őt, nem tudom erre mennyi esély van, hisz Ő mondta ki a kapcsolat végét.


Írta azt is nekem hogy puszi a hasamra, hogy segítek neki.

Mások azt mondják, hogy ezt mondhatta baráti alapon is, hisz szakítottunk, de a barátságot szeretné megtartani.

Lehet hogy barátként mondta, bár én nem tudom így értelmezni, mert szakítás óta barátként még nem találkoztunk.


Ma MSN-en elköszöntünk és Ő azt írta nekem hogy csók, amit a szakítás előtti héten már nem írt le MSN-re, most meg leírta.

Én meg automatikus visszaírtam neki hogy csók.

Erre Ő meg azt írta hogy upsz elnézést, megszokásból írtam.

Mivel nem volt már sok ideje, nem akartam bele kezdeni e témába, hogy még is hogyan értelmezzem stb.

Így azt írtam neki, hogy nem kell elnézést kérnie, tudom hogyan kell értelmezni.

De belegondoltam abba is, hogy ha találkozunk "barátként" akkor lekap és utána elnézést kér hogy megszokásból tette?!


Néha úgy érzem, hogy azért mert Ő mondta ki, és esetleg tovább akarna lépni, valahogy ez még sem megy.

Lehet hogy az agya tovább akarna lépni, vagy azt próbálja magának bebeszélni, de közbe a szíve, a teste, a tudatalatti mást mond.

Néha úgy érzem van itt még parázs és lehet itt még valami, de félek hogy csak az álmodozás útjára vezetem magam.


Nem tudom mit csináljak, csak a magam érzéseit tudom, hogy vissza szeretném Őt kapni, de lehet hogy időt is kéne magamnak és neki is adni, de ez a idő dolog megint veszélyes lehet, mert néha úgy érzem akit szeretünk azért megharcolunk, már ha engedi a másik fél hogy harcoljunk érte.


De minden apró dolgokból kicsit reményt látok arra, hogy még egymásra találhatunk, bár lehet hogy csak magamat hülyítem vele.


22 éves vagyok, még mielőtt bárki azt mondaná, hogy kis fiatal álmodozónak tűnök, Ő meg 25 éves.


Szeretném ha írnátok, hogy bizonyos dolgokat hogyan is értelmezzek, tényleg csak baráti alapon vagy azért van itt még valami amit nem szabad hagyni hogy elvesszen.


2008. dec. 22. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de ezt végig nem olvasom, rövidebben?
2008. dec. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos ennél rövidebben nem tudtam leírni :-(
2008. dec. 22. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Na én végig olvastam, nem ugy mint előző hozzászóló, mert én szeretek olvasni. Na most ha jól értelmezem a leírtak alapján, ez valószínű távkapcs lehet. Hány km van köztetek?

ÉS mióta tart ez a kapcsolat, és hányszor taliztatok élőben?

Jobb lenne ezt személyesen megbeszélnétek, az a legtisztább, mert neten mindenki mondhat akármit. ÉS olykor egy mondat is félreértelmezhető, mert Msnen nincs olyan hogy hangsuly. Ha gondolod kicsit felturbósítalak lelkileg: címem: flz19860517@hotmail.com

2008. dec. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nincs tisztába az érzéseivel jó maga se, ezért jó lenne ha 2-3 napig nem találkoznátok, nem msn-eznétek, és nem is beszélnétek, hogy mind a ketten gondoljátok át ezeket a dolgokat, és utána, ha te tisztába vagy azzal, hogy valóban ezt érzed, akkor megírod neki, hogy mit érzel, és hogy neked csak ő kell!

De az is lehetséges, hogy ő fog elöbb keresni, és ő fogja elmondani, hogy még mindig szeret! De szerintem ez nem reménytelen! Szóval mindent bele!!! :D Én csak ezt tudom ajánlani, remélem tudtam neked segíteni!

2008. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak:


Igen "távkapcsi" volt, de minden hétvégén találkoztunk, 2 évig voltunk együtt.

Km mennyi volt, hát a suli miatt csak 80 km, de amikor haza ment akkor 240.

Ettől függetlenül minden hétvégén együtt voltunk és a kapcsolatunk 2 és fél évig működött.


3. válaszoló:


Igazából én is úgy érzem hogy nincs tisztába az érzéseivel, igaz Ő mondta ki, az első voltam neki, lehet hogy úgy mond mást is ki akar próbálni, nem tudhatom sajnos.

Találkozni két hete nem találkoztunk, MSN-t sem visszük túlzásba, szakítás után sokáig nem mentem fel és Ő írt nekem egy emailt, hogy mi van velem napok óta nem tud rólam semmit.

Ekkor másnap felmentem MSN-re beszélgettünk valahogy jobban mint korábban.

Aztán másnap haza ment és hajnalok hajnalán küldött nekem sms-t, hogy elérte a buszt, ami nekem nagyon jól esett, hisz előző nap csak mondtam neki hogy jó volna tudni hogy most hogy fog haza érni, hisz vonattal kellett volna mennie de a Sztrájk miatt volánnal ment.

Nem felejtette el, ami azért korábban amikor már úgy mond eltávolodtunk egymástól nem nagyon érdekelte hogy én mit kérek tőle.


A másik hogy az anyukája nagyon jól tud sütni-főzni és hát a szakácskönyvet is lehet ismerni, még is engem hívott fel, hogy mi kell egy bizonyos sütihez amit mindig együtt készítettünk.


Most én intézem a dolgait, mert neki otthon nem jó a net, és hát írta nekem hogy puszi a hasamra ezért.

Amit én nem tudok baráti alapon felfogni.

Meg hát az a csók amit elköszönéskor írt ezt már nem tudom félre érteni.


De félek hogy csak magamat viszem hiú ábrándokba, de ugyan akkor tudom azt is hogy lehet remény, csak nem tudom mit csináljak.


Néha úgy érzem Ő tovább akar lépni és engednem kell, hogy tovább menjen tapasztalatot szerezzen, de máskor meg úgy gondolom, ha tényleg szeretem ami így is van, akkor nem szabad hagyni elveszni.

Nem tudom mit csináljak, nem akarok rontani a helyzeten azzal hogy esetleg nyomulok, de nem is tudom hogy ez a haspuszi meg egyéb dolgokat hogyan is értelmezzek, mert én ezeket nem tudom baráti alapúaknak tekinteni, még akkor sem ha esetleg Ő kedveskedni akar.


És mint írtam főleg az a csók, amire később rájött hogy hoppá hát mi már nem vagyunk együtt és akkor azt írta hogy csak megszokásból jött.


Tudom hogy az agya esetleg mást mond, de az agyán kívül van egy szív ami erősebb és az ellen harcolni nem igazán lehet.


Várom a további hozzászólásokat :-)

2008. dec. 22. 18:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Most szünetbe ráértek ugyis gondolom én, ha csak nincs vizsgaidőszak vagy valami egyéb ami közbejött, talizzatok, és élőben beszéljetek meg mindent. És akkor nincsenek kérdőjelek benned, és nem lovagolsz hiú ábrándokon sem.

Ez a legtisztább.

2008. dec. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ő haza ment 240 km távolság most. Miután visszajön vizsgaidőszak, de Ő a szilvesztert a kollégiumba tölti haverokkal.

Kicsit félek hogy esetleg nyitott szemmel fog bulizni, bár nem az a bulizós típus.


Igazából Ő mondta hogy én vagyok neki az első nő az életébe (tehát ezzel mint ha azt akarta volna üzenni, hogy Ő még szeretne tapasztalatokat máshonnan).

Az elmúlt időszakba sok volt a stressz, és sok volt a miért, végül kimondta a dolgokat.

Úgy érzem hogy itt inkább csak időre van szükség, hogy egy kis szabadsághoz jussunk és elgondolkozzunk.

Én tudom mit érzek és egy-egy elfelejtett pillanatból tudom azt is hogy Ő mit érezz, de félek egy olyan beszélgetéstől ami arról szólna hogy mi miért történt.

Úgy érzem azzal lehet hogy rontanák a lehetőségen, hogy újra összejöjjünk.

Úgy érzem egy kis idő kell, de magam sem tudom mivel ártok, ha cselekszem valamit, vagy ha nem cselekszem semmit.

Csak azt tudom nagyon fontos nekem.


Tudom sokan mondják, szerelmükre hogy Igazi, de én nem csak mondom hanem tudom is, voltak kapcsolataim, de közel sem olyan mint ez.


Harcolni akarok, csak tudni kéne hogyan tegyem, hogy lépésenként haladjak vissza hozzá, ne pedig nyomuljak.

2008. dec. 22. 18:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Várjál addig amíg a pasid lép, és addig ne nyomulj, mert annál rosszabb lesz.
2008. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Várjál addig amíg a pasid lép, és addig ne nyomulj, mert annál rosszabb lesz.


Mégis mennyit várjak? Mi az a idő?

És mit csináljak hogy ne legyen rosszabb?

2008. dec. 22. 19:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!Most én sem leszek rövid...szerintem...!

Az a helyzet, hogy voltam már ugyan ilyen helyzetben,igaz nem msnen irt meg nem volt 80km köztünk, de ugyanigy ő szakitott én velem!

Ez a dolog egy olyan állapot, hogy a pasi miután elhagyott... magányos és tudja hogy te szereted és veled bármit megbeszélhet mert nem haragszol rá! És mivel tudja azt hogy őrülten szereted és bármit megtennél érte...ezt előbb utóbb ki is fogja használni! És itt a szexre gondolok. Ő élvezni akarja az életet és te arra jo leszel neki néha hogy lefeküdjön veled. de ebből már soha semmi nem lehet. és majd amikor találkoztok évek multán az utcán ő akkor fog rájönni arra hogy akkor amikor elhagyott mekkora nagy butaságot csinált! És hidd el akkor fog majd elkezdeni pedálozni utánad, te téged akkor már nem fog érdekelni! Nekem ugyanezt mondat édesanyám mikor belekerültem ebbe a helyzetbe. A válaszom mindig az volt neki rá hogy: "de anya! Az én szerelmem soha nem tenne ilyet" de anyukámnak igaza lett! csak az volt a baj hogy túl későn jöttem rá hogy igaza volt és hagytam hogy egy férfi elég hosszú idejig kihasználjon!

Ugyhogy az én tanácsom az az hogy hagyd ezt a pasit mert ha folytatod ezt a dolgot egy olyan rossz emléket fog hagyni benned amit soha el nem felejtessz! Ne találkozz vele, ne irj neki, és szépen kérlek hogy probáld elfelejteni! Én csak azért mondom ezt, hogy ne kövesd el azt a hibát amit már én elkövettem!

Hidd el aki igy tud szeretni mint te az biztos hogy talál magának majd egy olyan férfit aki nem fogja csak ugy ott hagyni 2 év után!

Neked biztos hogy nem ez volt a nagy szerelem! De ne csüggedj!mert egyszer téged is megtalál lehet hogy nem is olyan soká!


Ja! És próbáld magad lekötni olyan dolgokkal amit szeretsz hogy ne is emlékezz rá! Persze nem lesz ez olyan könnyű de inkább igy mint hogy mégnagyobb és fájóbb csalódás érjen!

Sok sikert neked és bocsi hogy ennyit irtam de olyan rossz belegondolni....

2008. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!