Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még érezz vmit írántam?

Figyelt kérdés

Hát nem értem az egyik volt barátomat:S, év elején jártunk(osztálytársak vagyunk) 2-3 hetet, és még most is államdoan nézz órán meg minden,"kicsit" idegesít, meg vmikor mondta azt is h Szia Kicsim! de ugy tettem mintha megse hallottam volna..., pedig tudja h van barátom, akit senkiért se hagynék ott!

Szerintetek még érezz valamit?:S:O...


2008. ápr. 29. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanuld meg már a rohadt z-ket használni a szó végén vazze! Meg kérdezd meg tőle hogy érez e még valamit honnan tudjuk azt mi?
2008. ápr. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jajj olyan bunkó emberek írnak!Egyáltalán minek irsz!Unatkozol!Akkor válasszolj valaki kérdésére ha normálisan tudsz vele beszélni!Kit érdekel hogy ír!Nem az a lényeg!Nyelvtan tanár vagy vagy mI???


Nah mindegy!

Szia!Háát sztem csak idegesíteni akar!Vagy el akarja rontani a párkapcsolatodat!Beszélj Vele!vagy ha személyesen ez túl kényes téma akkor kérd meg egy közeli barátját hogy beszéljen vele errő és majd adja le neked az infót a srácról!Ha kiderül mi is a gond akkor könyebb mert meg lehet majd oldani nah pusz

2008. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jajj de egy bunko vagy istenem, szánalmas, anyádal beszélj így te.....!!!


Am!Nagyon köszönöm, lehet megfogadom a tanácsod:))de azé várom még a kommikat:)

2008. máj. 1. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!