Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért féltékeny egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért féltékeny egy lány másnak a párkapcsolatára?

Figyelt kérdés

A lánynak van barátja meg gyereke is.



Ennek ellenére mégis más párkapcsolatára féltékeny a lány.



Kérdés: Miért?


Nem tudom hogy melyik kategoriába kellett volna kiírni. A tini kategoriába - e, vagy a felnőtt kategoriába - e.


Igy ebbe írtam ki.


Voltam ilyen helyzetbe azért született meg - e kérdés.


25/F



2022. szept. 16. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Birtoklási vágy, azt szeretné, ha minden pasi utána futna.
2022. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Hát nem tudom, én nem vagyok féltékeny más kapcsolatára főleg ha én is boldog kapcsolatban vagyok.

De szinglin sem más kapcsolataival vagyok elfoglalva.

23/L

2022. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1


Jó de akkor sem értem. Van neki gyereke meg férje. Szóval elméletileg minden adott a párkapcsolatába, boldogok. De a lány még sem azzal foglalkozik, hanem más párkapcsolatával. Nem értem hogy ez miért van.


Mert ha tényleg a lány szereti a férjét meg a gyerekét, akkor nem az ádám és éva kapcsolatával foglalkozik. Mivel megvan neki a saját magánélete.


#2


Értem én hogy te nem. De a kérdésemre keresem a válaszokat.

2022. szept. 16. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy mégsem boldog a kapcsolatában.
2022. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Vannak ilyen emberek, általában eléggé megkeseredettek, olykor rosszindulatúak is.


Biztos, hogy valami nem klappol az életében, szerintem szimplán irigykedik.

2022. szept. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4 Erre már én is gondoltam.


#5 Erre tippelek én is hogy valami nincs rendbe a kapcsolatával.


Fogalmam nincsen.

2022. szept. 16. 21:08
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem boldog! Röviden,tömören!
2022. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó de miért kell féltékenynek lenni ha ő nem boldog?
2022. szept. 16. 23:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont ezért! A boldogtalanságát vagy nem tudja, vagy nem akarja megoldani ezért másban vezeti le a feszültségét! Mondjuk ebben! Én sem nagyon értem ezt a fajta viselkedést, de biztosan megvan a miértje! Megkéne őt kérdezni, mit gondol erről! Az biztos hogy önmagával nincs kibékülve nem más párkapcsolatával.Talán szeretne ő is egy jobb kapcsolatban élni, ezért ahol mindent rendben lát, ott keresi a hibát! Nézd, annyiféle teoria lehet...A választ csak is az az ember adhatja meg neked aki ebben él.
2022. szept. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben :) Köszönöm a válaszoka :) jöhet még aki tud tippet adni.
2022. szept. 16. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!