Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megszakítanál kapcsolatot női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakítanál kapcsolatot női barátokkal, ha a barátnőd kérne rá?

Figyelt kérdés

Akikkel csak barátok voltatok mindig, nem találkoztok a háta mögött, soha nem történt semmi köztetek, jó pár éve ismeritek egymást.


Nekem ezzel a legnagyobb gondom még az lenne, hogy mi lesz ezután? Szakítsam meg a kapcsolatot mindenkivel, teljes kontrol?



2022. szept. 17. 13:53
A kérdező szavazást indított:
igen, megszakítanám a kapcsolatot a barátaimmal
nem, akkor sem, ha szakít velem
én szakítanék vele
32 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Őszinte leszek, én nem hiszek a férfi no barátságban. Ugyanakkor…oké számomra, ha nincsenek lány barátai és amikor velem van, akkor se baratkozzzon nőkkel.

Viszont nem várnám el tőle, higy megszakítsa velük a kapcsolatot, ha lennének lány barátai, hanem egyszerűen nem jönnek össze a férfival, mert más az értékrend.

Egy kapcsolatban nem toleralom, de megvaltoztatni nem valtoztatnam meg.

2022. szept. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Semmi okot nem adtatok rá, hogy féltékeny legyen? Barátomnak is van egy lány haverja és voltak érdekes dolgai barátom felé, én megkértem páromat, hogy kicsit vegyen vissza a csaj, mert nekem ez nem tetszik, arra nem kértem volna, hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot. Azóta a csaj is tudja, hogy hol a helye probléma megoldva.
2022. szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Én megszakítottam,(pedig nem is kért rá) de aztán szép lassan visszatértek, rájöttem én is, hogy ezzel semmi rosszat nem teszek.
2022. szept. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
ha lenne barátnőm, és lány barátaim is, akkor nem szakítanám meg velük a kapcsolatot, hiszen barátnőm van, nem akarnék a többi lánytól mást, ahogy én se kérném hogy a lány szakítsa meg a kapcsolatot a fiú barátaival
2022. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Én nem várnám el senkitől, hogy megszakítsa velük a kapcsolatot, viszont nem is jövök össze olyannal, akinek vannak lánybarátai. Eddig minden ilyen exemről kiderült, hogy több is volt ott barátságnál/vagy lett volna, ha a lány is belemegy. Úgyhogy én nem hiszek ebben és nem is tudnék bízni benne. Nekem sincsenek fiúbarátaim, úgyhogy elvárom ezt tőle is a lányok terén.
2022. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Érdekes, ha egy pasi nincs jóban, nem beszélget nőkkel, akkor az lúzer kategória (ha szingli).


Ha jól kijön a nőkkel, jó baráti kapcsolatot tud alkotni velük, akkor tuti megcsalja a párját (ha párkapcsolatban van)

2022. szept. 17. 14:12
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Nekem nem számít luzernek az, ha nincsenek lány barátai. Nekem baromi nagy red flag, ha vannak és nem is kezdek olyannal, akinek van.
2022. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
#6 öm, sose hallottam olyat, hogy valaki azért lenne lúzer, mert nincs lány barátja. Ismerkedési céllal attól még miért ne lehetne sikere a nőknél? Igazából én csak kétféle pasinál vettem észre, hogy jóban vannak nőkkel: akik elég átlag alattiak, papucsok és lelki szemetesládái a nőknek, azt remélve, hogy valamelyik majdcsak összejön vele, a másik pedig az extrém jó pasi, akit körbelegyeskednek a nők és ezekről ki is derül mindig, hogy a lánybarátok közül párat azért kezelgetnek is rendszeresen. Szóval szerintem semmi pozitív nincs abban, ha valakinek ellenkező nemű barátja van, csak feszültséget szül a kapcsolatba.
2022. szept. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
84%
Én sem ugatok a fiúbarátok miatt egy bizonyos határig, amit női barátokkal kapcsolatban én sem lépek át. Ehhez tartsa magát.
2022. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanolyan furának tartom mikor egy lánynak több a fiú barátja mint ezt az esetet.
2022. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!