Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha egy nárcisztiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy nárcisztikus személlyel vagyok együtt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja vagyok együtt a barátommal. Mostanra jöttem rá, hogy elég nárcisztikus személyiség. Akármit csinál, amivel megbánt a végén valahogy mindig én vagyok a hibás. Akartam vele szakítani 2x, de sose engedte. Nem hagyott kimenni a lakásából, visszarángatott, megfogta a karom, sehogyse engedett el amíg azt nem mondtam, hogy oké próbáljuk meg újra. Igazából az a fő probléma, hogy szeretem, de úgy érzem, hogy megbízhatatlan, illetve nem tetszik ez az énje, hogy kiabál velem, nem hagy elmenni. Az exéhez hasonlított dühösen, hogy sokkal sz*rabbul bánok vele, mint az exe. Másnap sírva kér bocsánatot, hogy nem úgy gondolta stb... 23 évesek vagyunk.

2022. szept. 17. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szeret? Ezt te sem hiszed el.

Azért, mert azt mondja? És ugyan, mivel mutatja ki? Hogy minden létező módon lenéz és tönkre teszi az onbizalmad, szabályoz és téged hibaztat mindenért? Ez aztán a szerelem :D

2022. szept. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem téged szeret. A hatalmat és a birtoklást szereti, és azt, hogy szeretik/felnéznek rá/rajonganak érte.

Az pedig, hogy nem enged elmenni, nagyon-nagyon durva dolog. Rángat, kiabál, leszólja a munkádat, összehasonlítgat az exével, és még csak három hónapja vagytok együtt.

Tényleg menekülj, mert nagyon durván a padlóra fog küldeni. Így vagy úgy, de az biztos, hogy durva lesz. Mentsd magad!

2022. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
32%
Tanult emberek kozott tobb a szociopata ebbol is latszik..
2022. szept. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

12-dik hozzaszolo leirta a lényeget, egyetértek ez a fiú nem szeret, csak uralkodni akar, gondolom valamilyen komplexusa van, vagy mentálisan nincs rendben, úgyhogy mint ő vagy a többiek írták :

MENEKÜLJ!

2022. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%
Ijesztő. Az ilyenek gyógyítanak???
2022. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!