Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnàtok le ha buszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnàtok le ha buszon egy idegen férfi kedveskedne csókkal, simogatással a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ha idegen, akkor ez nem kedveskedés.
2022. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
El se jutna odáig, mert szájon vágnám.
2022. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos ez egy elég szélsőséges helyzet. Ha a barátnőm láthatóan ellenkezik akkor kerdezés nélkül úgy telibe verném az állát, hogy 1 honapig kómában feküdne. És nem azért mert én egy férfi ösztönlény vagyok aki ösztönből vedi a tulajdonát hanem azért mert ellenzem a nők szexuális bantalmazását. Megjegyzem: ugyan ezt kapná ha szórakozóhelyen, kávézóban vagy az utcán csinálná ezt.


Amennyiben a barátnőmet ez nem zavarja akkor nyilván az útjaink elválnak.

2022. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"kedveskedne" 🤣🤣
2022. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Magát a szitut nem értem. Ott van a csaj mellett a hapsija, de a másik fószer elkezdi csókolgatni és simogatni? Itt már az is fura, ha a csaj az első érintéskor nem állítja le a fószert, ha pedig a barátja is ott van, akkor az tuti nem hagyná...
2022. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Neked idegen , a baratnodnek nem.
2022. szept. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Ja persze idegen sztem csak neked a bnődnek a dugópajtija .
2022. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!