Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mennyire gondolja komolyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyire gondolja komolyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párommal 1 éve kezdtünk el ismerkedni, fél éve vagyunk együtt valamint 2 hónapja együtt is élünk.

Soha nem volt belém szerelmes, én ellenben belé igen. Tudom, hogy nem ezen múlik minden, viszont vannak dolgok amik felett nem tudok elsiklani, de nem tudom, hogy normális-e.

Kezdetben barátként tekintett rám, mellettem randizott más nőkkel is, amint jött egy "jobb" egyből elhanyagolt, majd otthagytam.

Pár hét múlva felkeresett, összejöttünk.

Azóta folyamatosan a külsőmet kritizálja, más nőket szivezget mindenféle platformon, alig vannak együttlétek. Meg biztosan nem csal, kényelmes neki velem, mindent megkap itthon, ezért biztos vagyok benne, hogy velem marad. Viszont nem érzem magam megbecsülve mellette és nőnek sem igazán.

Próbáltam beszélni róla, de mindig az a válasz hogy túlreagálom, szeret és hogy biztos csak hisztizek.


Mit gondoltok tényleg csak én reagálom le rosszul a dolgokat?



2022. szept. 20. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

"Mit gondoltok tényleg csak én reagálom le rosszul a dolgokat?"

Nem reagálod túl!


Vicces a szerelem kulcsszó!

2022. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Erre már tényleg nincsenek szavak... Őszintén remélem, hogy csak egy kis esti kamu.
2022. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A kijelentését komolyan gondolja, ezért is kell egy emberileg jobbat találnod aki megbecsül!
2022. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez tuti kamu.Ennyire hülye ember nincs a földön.
2022. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

“Soha nem volt belém szerelmes, én ellenben belé igen.”


Ennél tovább nem is olvastam. Értelmetlen dolog ilyen kapcsolatban lenni. Csak valamilyen érdekből van veled.

2022. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha csak egy hangyányi önbecsülésed is van, és minimálisan is jót akarsz magadnak, akkor most szakítasz.
2022. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6.De szereti!!!!!!!😅Meg is èrdemled a sorsod kérdező.
2022. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg nem te vagy a legélesebb kés a fiókban!

Az embert nem érdekled, úgy aláz meg, ahogy akar, te meg tűröd a szerelem nevében. Eddig is más nők érdekelték, mióta együtt vagytok semmi sem változott, ha lesz valaki a komolyabban érdekli, simán szakít veled. Az, hogy főzöl, mosol rá kényelmes, ezek szerint a szex sem érdekli veled, lesz ez még sokkal rosszabb is, de már most tragikus, amibe belementél.

Mit gondol komolyan? Hogy nem tetszel neki, ám sokan mások igen, azt biztosan. Lehet, hogy túlreagálod, végül is egy bejárónő nem szólhat bele az életébe, nagyjából erre a szerepre szerződtél.

2022. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

"Meg biztosan nem csal, kényelmes neki velem, mindent megkap itthon, ezért biztos vagyok benne, hogy velem marad."


Nem akarlak lelombozni, de ez nem így működik, több sebből vérzik. Hogy mindent megkap tőled, az talán elég ok, hogy ne hagyjon el a szeretőjéért, ha van neki. De ha jön egy nő, akibe szerelmes is lesz (és jönni fog), gondolkodás nélkül dobni fog téged.

Nem értem, miért dobod el az önbecsülésed, mert szerelmes vagy. Fél év után a fellegekben kéne járnia. Nem úgy viselkedni, mint egy húsz éve házas, kiégett férjnek.

2022. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

Én is ilyen kapcsolatban voltam, de csak rövid ideig, mert engem idegileg nagyon felőrölt, hogy nem vagy szeretve, tisztelve, megbecsülve és hogy hiába mondom el, hogy mit érzek, az érzéseim el vannak bagatelizálva. Végső soron már emiatt is érdemes szakítani. Akarsz valaki olyannal együtt lenni, aki nem empatikus veled szemben? Aki képtelen megérteni az érzéseid és segíteni, hogy jobban érezd magad? Aki nem szeret?

Hagyd ott, először nagyon fogod bánni, mert ott van a de hátha jobb lett volna, de abba kapaszkodj, hogy ha eddig nem lett jobb, akkor pont ilyen vagy rosszabb lesz csak, és tönkremész a kapcsolatban.

2022. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!