Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek? Pszichológus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek? Pszichológus tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Én vagyok az a kérdező, aki írt már ki vagy 3-4 feederes kérdést ide különböző körítésekkel. Párkapcsolatban élek, és a párom tud erről a defektes fétisemről. Szeretjük egymást, és sok mindent megbeszélünk. Ő sokszor a kedvemben akar járni, hízott már direkt is értem, és hagyta is, hogy kiéljem a vágyaimat rajta olykor-olykor. Véget szeretnék vetni ennek, és elmenni, hátha tud segíteni egy pszichológus. Amikor elmondtam a páromnak, akkor teljesen kiakadt. Azt mondta megoldjuk mi, egészséges keretek között tartjuk majd, de már így is bőven 100 kiló felett van. És amit nem mondtam el neki, hogy az én vágyaimban ő kétszer ekkora.


Mégis mit csináljak magammal? Pszichológus tudna segíteni egyáltalán? Járjak el titokban?


2022. szept. 20. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire elhatároztad hogy szeretnél változni akkor szerintem nyugodtan menj el pszichológushoz. Ezt ti ketten nem tudjátok úgy kezelni, ide szakember kell.
2022. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, mindkettőtöknek szakemberre van szüksége! Szóval, szerintem menjetek el külön-külön és akár párterápiára is.
2022. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne titkolózz, mindenképpen kell a pszichológus, és egyetértek, hogy neki is. Nem tudjátok megoldani, főleg, ha fogalma sincs arról, hogy dupla súllyal kívánnád, tudatában sincs, hogy ez régen nem az egészséges keretekről szól.
2022. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neki miért kéne?
2022. szept. 20. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nem normális hogy a másik kedvéért hajlandó tönkretenni az egészségét.
2022. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!