Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok féltékeny? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny? A páromnak van gyereke, és amikor átjön akkor tanul is vele és ahogy olvasott a gyerek és az apja foglalkozott vele dicserte, hirtelen olyan féltékeny lettem, a párom azt mondta nem biztos akar még egy gyereket,

Figyelt kérdés

De még csak az elején vagyunk a kapcsolatnak pár hónapja, láttam hogy milyen jo szülő, vajon nekem is megadatik hogy szülő lehessek?

Soha nem gondolkoztam el ezen, de most valamiért nagyon foglalkoztat a téma.

22l/ 37f

Nem miattam vált el, mielőtt osszejottunk évek óta elvalt, azóta volt több hosszabb kapcsolata is.



2022. szept. 23. 10:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
69%

Mint az előző hozzaszolok írjak ez a kapcsolat nem fog sokáig működni.

Ez a férfi már nem akar több gyereket.

Igazából nem tudom felfogni miért akarsz gyereket,még fiatal vagy nagyon.

Azt hiszed hogy ha közös gyerek lesz azzal megfogod örökre?

Nem fogod meg még 10 gyerkőccel sem ha olyan fajta.

Ideje lenne felfogni, hogy ő nem illik hozzád, vagy elfogadni a gyereket exevel együtt, hiszen ha szeretnéd ha nem a gyerek össze köti őket valamilyen szinten örökre.

Ahelyett, hogy irogykedsz, inkább szakithatnal vele vagy elkezdhetnel foglalkozni, kapcsolatot kialakitani a gyerekével, mert ha nem teszed meg ez a férfi előbb utóbb dobni fog.

Rajtad áll, döntsd el hogy mit akarsz, bár szerintem egyszerűen csak tönkre teszed az életed, elpazarlod a fiatalsagod egy ilyen hapsira...

2022. szept. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én értem azt hiszem, mire akart kilyukadni a Kérdező, de elég bénán fogalmazott.. nem a gyerekre féltékeny.


Hanem amiatt érez így, mert a faszi be közölte hogy nem igen akarna gyereket.


Most emellé tegyetek hozzá hogy majd 40 éves faszi vajon mit keres egy 22 lány mellett?… nyilván azért van fiatalabb mellett, mert 22 évesen még a legtöbben nem gondolkoznak gyereken, és ahogy a pasas elejtette, o sem igen vagyok többre.


Ez most így neki kényelmes és jó.

Szerintem meg a legszebb éveidben vagy, hogy olyat találj a húszas éveidben, akivel együtt tudtok majd ezeken átmenni. 30 körül mar többen lehorgonyoznak. (Persze akkor is van lehetőség, nem azt mondom, de ki tudja nem szalasztasz-e el emiatt ha pl éveket vagytok együtt valaki olyat, akivel meg kalappolnának a hosszú távú céljaitok, merre haladtok.)


Ha csak ideiglenesként fogod fel te is, persze ok, de más esetben itt te veszíthetsz többet hosszú távon.

2022. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

37 évesen egy semmi kapcsolatban hová akarjon?


Min. 2-3 év együttélés, házasság, AZTÁN a gyerek, de akkor ő már 40+.

2022. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amúgy az ugye megvan, hogy a puncusért van veled? 22 éves feszes csaj vagy.
2022. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sziasztok! Nem tudom azóta mi lett ezzel a parossal, de elmeselem az én sztorim. Koztunk is 15 év van. Idén lesz 10 eve, hogy együtt vagyunk, 1,5 éves fiunk van, 4 éve vagyunk hazasok, és boldogságban élünk együtt. A paromnak szinten van gyereke, raadasul 2, eleinte o sem akart közös gyereket, pár évig csak elveztuk az eletet, aztán mikor már én készen alltam, ő is, így született egy csodás fiunk. 2,3 év múlva szeretnenk neki egy testvért is, a parom szuper apa, szuper ferj (hozzateszem hogy mikor osszejottunk szörnyű ember volt, narcisztikus barom, és totál atvaltozott, máig nem ertem, hogy bírtam ki az első éveket, habár azért mert húgyagyú pipi voltam 🤣) szóval ha igazán szeretitek egymást minden rendben lesz ❤️
2023. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!