Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüneteltetnétek vagy folytatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüneteltetnétek vagy folytatnátok a kapcsolatot így,hogy az exxel lakik a párotok?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfivel 3 hónapja,épp szakítófélben voltak a párjával.Elköltözött a hölgy a közös ingatlanjukból egy barátnőjéhez és megegyeztek,hogy kivesz a nő egy albérletet, aztán kitalálja,hogy merre tovább és mennyi pénzt kér a közös ingatlanból.Soha nem randiznék olyan férfivel aki még a párjával él,ezért csak utána kezdtünk el randizni miután elköltözött a hölgy. Nagyon hamar szerelmesek lettünk és úgy érzem megtaláltam a társam,de pár hete elkezdte keresni az exe,hogy szereti és vissza szeretné kapni. A párom teljesen elutasította,de kitalálta,hogy visszaköltözik amég nem talál albérletet.Ezt egyértelműen azért találta ki,hogy visszaszerezze a párom.Ma visszaköltözik és együtt fognak élni a párommal amég nem megy el albérletbe.Nem tudom,hogy mi tévő legyek,mert 16 éve együtt voltak,ez nem tűnik el nyomtalanul.Nem tud hozzám költözni és átjönni sem,mert jelenleg egy garzonban élek a barátnőmmel. Így most kitudja meddig az exével fog élni és mi pedig max eltudunk menni moziba,vacsizni.Nagyon szeretem,de a legjobb megoldás szerintem most az lenne,ha addig nem találkoznék vele,ameg nem rendezi az életét.

2022. szept. 24. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ÁTBAX!
2022. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Befejezném végleg.
2022. szept. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miért végleg? Nem tud mit tenni,mivel közös a házuk és neki sincs hova menni
2022. szept. 24. 14:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért végleg, mert nem fogok éveket pazarolni arra, amíg megoldják a problémát, ha egyáltalán tényleg meg akarják oldani. De ha ennyire ráérsz, akkor várjál 10 évet is. Sok sikert.
2022. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit beszéltek meg? Mi lesz a közös ingatlannal? Kifizeti a pasi a nőt? Mert azt megtehetné, esetleg kérne pénzt a családtagoktól?

Lehet látni a szándékot a pasin, hogy szeretné elintézni, hogy megszabaduljon az exétől?

Mert ha csak szó nélkül beletörődött és szándék sincs meg benne, hogy intézkedjen az ingatlan eladásáról vagy a nő kifizetéséről, akkor nincs értelme vele maradni.

2022. szept. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
És várja a sültgalambot a párod? Vagy hogyan képzeli el így az életet?
2022. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy pár hét alatt kell találnia albérletet.Ez után kifizeti neki a ház felét.
2022. szept. 24. 16:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kifizeti gyors a ház felét, aztán egyből ki tud venni a nő egy albérletet. Ez azért nem jut eszébe, mert nem is akarja, hogy elmenjen. A nő meg megmondta, hogy szereti. Én is itt zárnám le.
2022. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dugja az exnőt is. Redflag. Átbsz téged, minz szrt a palánkon.
2022. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9-es,hiába írod neki, most még elvakítja a rózsaszín köd, na meg a mindenáron kell valaki függés. Majd megtapasztalja, ha már elbszott egy csomó időt feleslegesen az ürgére.
2022. szept. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!