Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziòs a pàrom, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziòs a pàrom, nem fogad el segítseget. Azt mondja befejezi. Mit tehetnèk?

Figyelt kérdés
Èn 30 èves vagyok van egy kislànyunk, 3 éves. Párom 41 éves az elmúlt egy évben az anyagi helyzetünk, karrier dolog miatt nagyon depressziós lett. Nem érzi magát férfinak. Most ott tartunk hogy bejelentette hogy elmegy a héten és befejezi egyedül mert nem bírja tovább. Azt kéri fogadjam el. Amit én nyilván nem tudok . 1 éve költöztünk új helyre azt hitte, hittem hogy jobb lesz. Nekem jobb a helyzetem mert van egy kis vállalkozásom amiből van bevételem de nyilván neki is kellene saját munka. Volt munkája de pár éve bevonták sajnos egy hiba miatt az engedélyét azóta nem találja a helyét. Én kétségbe vagyok esve mert családunk nincs, barátaink se nagyon. Ő most itt akar hagyni én meg nem tudom mit tehetnék. Próbáltam hogy menjen orvoshoz, tanfolyam, képzés bármi de nem akarja.

2022. aug. 30. 03:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Hívj mentőt, amikor ilyeneket beszél.
2022. aug. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ma éjjel haza se jött, írt nekem hogy el utazik sajnálja de nem bírja hogy nem lehet az aki volt
2022. aug. 30. 04:58
 3/30 anonim ***** válasza:
73%
Rendőrséget is hívhatod, ha arra gondolsz, hogy most tervez valamit.
2022. aug. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
83%
A második válaszod alapján vess rá keresztet.
2022. aug. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
19%
#3 Minek? Szerinted a rendőröknek nincs dolguk?
2022. aug. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Rendőrség nem tud segíteni felnőtt ember ha el akar menni elmegy. Ez nekik nem vészhelyzet .Próbálok neki még írni, meggyőzni csak nem tudom kit mondhatnék. Nem lehet a régi munkáját karrierjét visszahozni , más meg nem érdekli
2022. aug. 30. 05:29
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon bátor egy férfi mit ne mondjak... Te meg majd felneveled egyedül a gyermeketeket, akit ketten vállaltatok. Szerintem itt maximum egy nagyon jó terapeuta segíthet, viszont oda magától kell mennie.

Barátnőm párja ugyanígy volt, ő is elköltözött a családtól. De rájött, hogy segítség kell neki és felkeresett egy szakembert. Azóta BOLDOG és ismét a családjával van. Hogy ez most így marad örökre azt senki nem tudja, de legalább belátta, hogy segítség kell neki.

A ti kapcsolatotok egyébként milyen? Mert lehet, hogy azzal sincs megelégedve.

2022. aug. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
54%

A gyereke sem?

Tudod, kérdező, voltam már olyan helyzetben, hogy megkíséreltem az öngyilkosságot. Azóta lett gyerekem, és rájöttem, hogy szülőként soha többet nem tehetek ilyet, mert egy szülő egyszerűen nem teheti meg, hogy magára hagyja a gyerekét. Ha ezt az én párom tenné, eszemben nem lenne győzködni. Ha viszont visszatérne élve és virulva, szakítanék. Nem élnék olyan férfival, aki nem képes felnőttként kezelni a problémáit, és leszarja a családját.

2022. aug. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%

Nem rendőrséget, hanem mentőt kell hívni, amikor ilyet mond, mert önveszélyesként beviszik. Sajnos nem sokáig tartják bent, de talán időt nyersz.

Miért nincsenek barátaitok? A leírásod alapján kb. semmilyen védőfaktor nincs, ezeket építeni kellene a terápián túl persze.

2022. aug. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
57%
Családja van, és nem hajlandó segítséget kérni, és simán itthagyna a közös gyerekkel, oldd meg, ahogy tudod alapon, mert ő ahelyett, hogy fetlatálná magát, depizik? 41 évesen ennyi esze és felleősségtudata van? Ahibát, ami miatt az engedélyét bevonták, talán a szent lélek csinálta? Mindnekinek lehetnek rossz periódusai, de aki ahelyett, hogy megoldást keresne, vagy legalább orvosi segítséget kérne, ha már ilyen támogató a párja, inkább rinyál és fenyegetőzik, meg ilyen helyzetbe hozza a gyerekét és a párját, az jobb is, ha kilép az életükből, mert így csak egy kolonc a nyakadon. Ne haragudj, nyilván érzelem nélkül tudom írni, de egy ilyen pipogya frátertől, aki így viselkedik, én nem várnék semmi jót, max azt, hogy ezt még évekig húzza, és a végén téged is teljesen tönkretesz idegileg.
2022. aug. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!