Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Intőjel lehet a párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intőjel lehet a párkapcsolatban az, hogy elfantáziálok néha arról, mennyire hiányoznak bizonyos dolgok az egyedüllétből?

Figyelt kérdés
Ez főleg azért van, mert munka után gyakorlatilag minden percet együtt töltünk, a barátok, családtagok, hobbik mind háttérbeszorultak és egymás nyakába lihegünk minden egyes nap. Ez részben amiatt van, mert párom 8 helyett 10 órát dolgozik és így a hétköznapok elég kevesek.
2022. szept. 24. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem teljesen okes. Próbáld meg a kapcsolatba beleilleszteni azokat a dolgokat, amiket hiányolsz.

Mi együtt elunk, én intro vagyok, nekem is kell szünet, meg kell beszélni, ennyi :)

2022. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Miért kellene minden percet együtt tölteni? Amúgy meg, ha te 8 órát dolgozol, ő meg 10-et akkor miért nem töltöd a fennmaradó 2 órát azzal, amire vágysz?
2022. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de már várom a kis rózsaszínködös válaszadókat, akik szerint ha nem akarsz minden percben összeragadni a pároddal, akkor nem is vagy szerelmes.
2022. szept. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked az egyedüllét jobban bejön, mint a párral együtt lenni.
2022. szept. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, kell magadra is időt szánni.
2022. szept. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a párod elvárása vagy csak te hiszed, hogy ezt szeretné? "Tiltaná", ha folytatnád a hobbidat? Megsértődne, ha elmennél vagy bezárkóznál, amikor ahhoz van kedved? Ne legyél megfelelési kényszeres, mert utána rá fogsz haragudni és a saját csapdádba esel. Szerintem egy őszinte párkapcsolat otthonos, csinálhatod amihez kedved van, csak közben ügyelj arra, hogy rendszeresen kifejezd felé a szereteted. Sokkal jobb kevesebb, de tényleg minőségi időt együtt tölteni, mint "kötelezően" összeragadva nézni a tévét. De attól, hogy párod van, te még te maradtál és ő ő. Találjatok valami kompromisszumot, ki mennyi közös időt szeretne és mire. De ezeket jobb tisztázni, mint "hinni" a másikról valamit, hogy hogy gondolja meg mit szólna hozzá.
2022. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én megbeszéltem hogy nekem szükségem van az egyedüllétre mert csak úgy tudok normálisan működni. Amúgy béketűrő, kedves ember vagyok de ha nem lehetek egyedül, borul a bili. Valójában naponta több órára lenne szükségem, ez nem jön mindig össze persze, de én is változok, idomulok, és azt vettem észre hogy pár óra után már hiányzik. Szerintem beszélj vele, magyarázd el.
2022. szept. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Imádnék egyedül élni, de nem hagynám őt el, mert szeretem :) és hiányozna.
2022. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!