Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok boldog egyetlen férfi mellett sem? Eleinte amikor csak ismerkedek valakivel, azt gondolom, milyen jó lesz minden..de amikor összeköltözünk, a hátam közepére sem kívánom az illetőt.

Figyelt kérdés
Eddig három komoly párkapcsolatom volt, de mindegyiknél azt éreztem,hogy én bizony nem vagyok szerelmes. Az utolsó pasim próbált mindent megadni nekem,leste a kívánságaimat, de még is annyira boldogtalan voltam, hiányérzetem volt. A közös programok jók voltak, sokat nevettünk, de ez kevésnek bizonyult. Ráadásul az ágyban is nagyon gyenge volt.(pedig nekem az ágy abszolút másodlagos kérdés, ha valaki úgy el tud bűvölni, hogy a nap 24 óráját a puszta nézésével el tudjam tölteni) De a másik kettőnél is ugyan ezt éreztem. Mi lehet a baj velem?
2022. szept. 25. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy te alapból a magányos, önálló biztonságérzetre vagy berendezkedve. Ez nem gond, vannak ilyen emberek.

Lehet, hogy amikor a kezdetén elgondolod, hogy milyen jó lesz minden, akkor túl idealisztikusan látsz dolgokat, miközben a valóság más lesz. Érdemes persze célt, elképzelést vízionálni, de nem beleélni magát az embernek.

2022. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a megfelelő emberekkel voltál kapcsolatban, de az is lehet, hogy neked is dolgoznod kell még magadon. Nem mindenki jó kapcsolat alapanyag, és egy kapcsolatban bizony nem elég, hogy lessétek egymás kívánságát, magaddal is foglalkozni kell, a pároddal is, és együtt a kapcsolatért is tenni, mert idővel mindent meg fogsz szokni és ha nem teszel érte, akkor mindig ilyen helyzetekben fogod találni magad, hogy csak egy hátráltató tényező lesz bizonyos idő után.
2022. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál még úgy igazán szerelmes senkibe.

Eljön a te időd is, de meg kell érned rá.

2022. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!