Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok szakítani akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok szakítani akar, de még szeret, akkor még menthető?

Figyelt kérdés
2022. szept. 25. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tőle kérdezed meg, hogy mi az, amivel boldogabbá tehetnéd? Arra nem vagy képes, hogy annyi energiát beletegyél, hogy megtudd, hogy miben kellene változtatnod. Mit akarsz menteni? Kinek kellene megmenteni, ha nem neked?
2022. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, most azt mondta semmiben nem kellene változtatnom mert ha normális vagyok akkor el tud velem lenni..

Úgy konkrétan hogy miben változtassak (régebben is kérdeztem) sosem mondta, mindig kérdeztem, mindig azt a választ kaptam hogy nekem nem kell semmiben.

2022. szept. 25. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Pont az a probléma, hogy nem szeret, nem boldog melletted. Az el tud velem lenni, ha normális vagyok, az azt jelenti, hogy van amikor nem, de ez nem feltétlenül a te hibád, lehet hogy azért nem vagy "normális", mert rá reagálsz. Ha semmiben nem kell változtass, akkor neki kellene, ha szakítani szeretne, akkor erre nem hajlandó.
2022. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3# rá reagálok? A reakcióm nem normálisak? Hát tény hogy sokat piszkáltam mostanában.. de ez azért van mert bizalmatlanná tett hogy az elején össze-vissza hazudozott, sok hónapig, mostmár nem teszi, de én kb 3 naponta ezekkel piszkáltam, mert amikor szerettem volna megbeszélni, akár a huszadik megbeszélést a témával kapcsolatban akkor nem válaszolt, mert őt untatja meg idegesíti meg már 1x-2x megbeszéltük miért kell újra meg újra ha kell órákig… mert miután nekem számomra fontos dolgokban hazudott szeretnék megerősítést kapni hogy most tényleg nem teszi, hogy most tényleg őszinte, látni akarom hogy nem változtat a véleményén mert igazat mond nekem, ettől tudok megnyugodni, szeretném tudni a miérteket ha megbántott akkor azt miért kellett velem így meg úgy csinálnia..

a számítását sem veszem biztosra.. ő nem tudja mert szeret” de amúgy agyilag” tiszta elmével átgondolva nem lenne szabad együtt lennünk mert… szerinte.. aztán megkérdeztem szeret vagy nem?

(Z)-szeret.. de..

- nincs de vagy ez vagy az…

(Z)-szeret…

-akkor fejezze be a hisztit, és a holnap hogy legyen?

(Z)-Hát találkozhatunk de ő nem tudja~

Na ezért nem tudom teljesen komolyan venni…

2022. szept. 25. 18:00
 5/7 A kérdező kommentje:

Kérlek írjatok valamit, ez még menthető lehet?

Engem jelen esetben annyira az érzelmeim irányítanak… meg ahogy egyre többet veszekedtünk.. hogy nem tudok tisztán gondolkodni, ha ki mondaná hogy már nem szeret, akkor nem zaklatnám többet, ezt ő is tudja, mégsem képes kimondani..

2022. szept. 25. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Én úgy értettem, hogy téged provokál, nem akartam ellenséges lenni, de ezek szerint ennél sokkal nagyobb a baj.

Ha hónapokig hazudozott, akkor össze sem kellett volna jönni vele. Nem volt alapvető bizalom, ha te 3 naponta megkérdőjelezed azzal csak tovább rombolod a helyzetet. Még ha elbeszéltetek egymás mellett is az elején, akkor amikor kapcsolatba kezdtetek, akkor mindent tisztázni kellett volna a múltról, és a jövő elvárásait is. Ameddig nincs probléma, addig pedig megbízni benne, nem írtogatni a 100x lezongorázott kérdésekkel. Ha meg nem akar találkozni nem érdekled!

Mi volt/van az eredendő probléma, és az új, amit 3 naponta kell neked átbeszélni?

2022. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kommentjeid alapján kérlek, hogy úgy fogadd a válaszom, mint aki volt ilyen kapcsolatban: ennek előbb-utóbb vége lesz, és bánni fogod, hogy ennyi időt öltél bele az életedből. Aki képes hónapokig hazudozni és nem hajlandó arra, hogy összeszedje magát és kibeszélje veled a dolgot, mert nem érdekli annyira a mentális egészséged, annak fontosabb az, hogy ne legyen "b.sztatva", mint te. Magyarul ő a fontosabb. Neki is és neked is.


Legyél jófej magaddal, ha már ő nem az, állj be saját magad mögé végre és b.szd ki a picsába. Nem érdemli. Mégpedig azért nem, mert kihasználja, hogy hajlamos vagy magadat hibáztatni, és amikor bizonytalan vagy abban, hogy igazad van-e, hozzá fordulsz, ő meg nem szeret semennyire, így soha nem fog neked igazat adni.


Hat évet töltöttem el ilyen kapcsolatban, egy adott dologgal kapcsolatban 3 évig hazudott nekem, és én hülye még másfél évet vele töltöttem, annak ellenére, hogy soha még annyit sem tett, hogy megkövetett volna normálisan.


Azóta sokat erősödtem, fejlődtem, látom, hogy miért tettem akkor, amit. Vélhetően neked is el kell jutnod erre a pontra, de én már most 100%-ra mondom neked, hogy ettől sokkal, de sokkal több szeretetet kaphatnál valaki mástól.

2022. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!