Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen ti is megsértődnétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen ti is megsértődnétek, vagy szerintetek ez nem sértő?

Figyelt kérdés
A barátaimmal voltunk iszogatni, és a barátnőm is ott volt, aki jóval vadócabb nálam, és nem igazán tudom sajnos visszafogni, ezért eléggé hanyatlik a kapcsolatunk. Mindegy, az volt a kérdés, hogy mi volt a legfurcsább helyzet amiben szexeltél. Mindenki olyasmit mondott, hogy otthon voltak a szülei, vagy első randin vagy ilyesmi. Erre a barátnőm benyögte, hogy egy bárban rámászott egy pasi, és egy sípcsont rúgással némi modorra nevelte, majd dugtak az autójában és visszamentek bulizni. Utána még sokszor megismételték a szexet. Erre mondta, hogy biztos benne, hogy ha most felhívná, akkor is benne lenne. Erre elnevette magát és rám nézve mondta, hogy “jaj drágám, látnod kellett volna az arcod” és megcsókolt. Nekem eléggé szarul esett. Gondoltam hogy előttem is voltak néhányan, de utána kérdés volt, hogy kinek hány volt, erre meg azt válaszolta, hogy egymás ellen játszhatnának egy kosármeccsen, edzőstül és megint nevetett. Utána mi gyorsan berúgtunk és nem emlékszem igazán a többire, de reggel szörnyen másnapos voltam, ő meg kedvesen gondoskodott rólam, és azt mondta, hogy szólnom kellett volna, hogy nem bírom a piát.

2022. szept. 26. 05:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Cseréld le.
2022. szept. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
Van aki helybol dobja az ilyet.te nem..
2022. szept. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Mostmár legalább tudsz róla. Ezt neked kell eldönteni,hogy belefér e vagy sem.
2022. szept. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

“ az volt a kérdés, hogy mi volt a legfurcsább helyzet amiben szexeltél.”


Micsoda szint ez?!

Ezzel töltitek az időt baráti társaságban, hogy a legintimebb, legbelsőbb dolgaitokat kibeszélitek?!

2022. szept. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyen ribit ki kell dobni.
2022. szept. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

Ribi??

Ha egyikkel sem csalt meg, akkor nem értem a problémát.

Fáj a puhàny kis egódnak, hogy nemcsak te voltàl neki vagy mi??

Maga a társaság is igénytelen, hogy ez volt a téma.

2022. szept. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem veletek is van annyi baj, mint a lánnyal. Mondjuk vele nem is látok gondot, ti kérdeztétek. Mit hittél, hogy senkivel nem volt még?
2022. szept. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

Azzal bezzeg nincs gondod, amelyik hülye haverod ilyet kérdez? Vagy neki szabad ilyet kérdezni, mert farka van?

Egyébként ilyesmi dumája volt az exemnek (ő pasi), ő is és a haverjai is ilyenek voltak, de nyilván mivel farkuk van szerintük én reagáltam túl és nem volt sértő, hát mit ne mondjak nem sokáig tűrtem. Bár én nyilván megpróbáltam megbeszélni, hogy ne mondjon már ilyen megalázó dolgokat rám nézve, maga a sztori, hogy kikkel kavart az nem zavar, mert én is elmondtam a kalandjaimat, de normálisan és nem megalázó stílusban. Persze ő nem igazán fogta fel, úgyhogy kuka volt, de máshogy is tahó volt, tuti nem gondoskodott volna úgy, mint a barátnőd másnap.

Mondd el az érzéseidet neki, aki normális, azzal mindent meglehet beszélni és ha nem változik, akkor nyugodt szívvel kib@szhatod.

2022. szept. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy a barátaid előtt kijelentette, hogy egyébként megcsalna, az nálam is kiverné a biztosítékot.

A többi nem durva, mmint ti kérdeztétek. Az persze furcsa, hogy nem tudtad, hogy hány csávóval volt, valszeg nem kommunikáltok eleget (?).

2022. szept. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Az a kosárlabdacsapat szimpla nagyotmondás lehetett.

Valószínűleg volt már nyomás a barátnődben, azért mondott olyat, hogy most is elmenne azzal a fickóval, akiről beszélt.


Amúgy ilyen témákról nem szerencsés akkor beszélni, amikor vegyes a társaság. Az elmegy, hogy férfiak egymás közt, vagy nők egymás közt elmesélnek szaftos sztorikat a múltjukból, de a partnerre ezek nem tartoznak, őket ez zavarhatja - ahogyan téged is és 8-as válaszolót is zavart.


Különben ebből a szövegből nekem nem következik az, hogy megcsalna bárkivel is, ha alkalma adódna rá. Én úgy tapasztalom, inkább "állóvízben lakik a béka", ahogy a mondás tartja, szóval az csalja meg a párját, akiről nem is sejtenénk.

2022. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!