Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom találkozni fog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom találkozni fog a napokban az exèvel. Szerintetek ez okés? Ez a találkozás nem lett az orromra kötve 🥺🥺🥺🥺

Figyelt kérdés
Alapból nem lennék ezen kiadva,de ... Csak egy könyvért menne fel hozzá a csaj, párom írta neki ,hogy bedobja neki,de a csaj ragaszkodott hozzá hogy felmenjen a lakására és ő személyesen hozza el a könyvet meg beszélni is akar vele ... (Én ezt az infót nem legálisan tudom🥺)

2022. szept. 26. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

És te miért nem lehetsz ott?


Ha az exemmel találkozni kellene, vinném a párom, ha mindenáron fel akar jönni hozzám. Illegesse magát a jó édes qrva anyja előtt.

2022. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy az ex mit akar.A párodnak szerintem nem illik ezt megengedni.Le kellene vinnie a könyvet a ház elé és készen van.
2022. szept. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is a párodnak kéne beinteni. Ez nem így működik, hogy "az ex ragaszkodik". Kit érdekel, mik az igényei?
2022. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Menjen a pasid a p_csába, én ezt biztos nem tolerálnám. Dugni fognak, előre szólok.
2022. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Kell félned? Hogy érzed? Ha van közöttük vonzalom úgyis megoldják, hogy összejöjjön..
2022. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5%

"A barátom találkozni fog a napokban az exèvel."

Kristálygömböd van vagy kémek mondták?

Hadd találkozzon. Vagy nem szabad neki?

2022. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
#6 Katika, lehet neked az sem baj, ha a párod a szemed előtt csal meg, de nem mindenki ennyire vak és hülyére vehető.
2022. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%
Kéminfókat nem szoktam komolyan venni.
2022. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
És milyen barátod van, hogy ezt nem tőle tudod?
2022. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

Kevés az info és amúgy sem ismerjük őket, titeket.

Egyik haveromat azért kereste az exe, mert súlyos beteg lett. Évekig együtt éltek.

Én is segítenék ilyen helyzetben annak az exemnek akivel barátságban váltunk el. És azt is megérteném, hogy ezt csak nekem akarja elmondani.

2022. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!