Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hetente találkozni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hetente találkozni? Vagy ritkábban? Meddig "tűrjek"?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt, és már 2 hete nem tudtunk találkozni. Vagy a munka miatt vagy az edzések miatt. Amit az elején meg is értettem, de már kezd fogyni a türelmem.

1,5 órára lakunk egymástól, vagyis ha hétvégét munka miatt nem is tudnánk együtt tölteni akkor se lehetetlen egy hétköznapot beiktatni.

1 munka utáni edzést kilehet hagyni úgy gondolom és nem a világ dőlne össze.

Elvileg ezt ő is stresszeli, hogy nem tudunk találkozni, viszont ebből kifolyólag vagy már okból érzem megváltozott, az irányomba. Nem olyan lelkes.

Az ismerkedés alatt mindig megírta, hogy most pl ide-oda megy, azóta semmi. Ha én nem kérdezek rá ő se mondaná.

Érzem, hogy valami nem oké.

Abban viszont biztos vagyok, hogy nincs más nő az életébe.

Azt mondta nemrég, hogy úgy érzi ezzel csak az én időmet húzza, hogy nem tudunk rendszeresen találkozni.

Meddig várjak rá? Meddig várjam, hogy na most tudunk találkozni?

Szerdán munkaszüneti nap, úgy gondolom ha most nem tud (vagy nem akar) jönni akkor se mikor.

A 2 hét vagy ha most se jön össze akkor a 3 hét az rengeteg, főleg egy kapcsolat elején.


L



2019. okt. 21. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
te se vagy fontos neki,abszolút,ne légy naiv,várni,soha.
2019. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Elpazaroltál 2 hónapot. Többet nem kellene.
2019. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Eleg nagy távolság az a masfel óra... szoval sztem a 2 het meg belefer. A 3 het mar necces. Mivel mar felhoztad neki, en a helyedben most elnem az eletem, programozgatnek, adnek egy határidőt, ha addig nem lep, akkor vszinu leszarnam es keresnek mast.
2019. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az elején nem ez volt, az utóbbi 2 hétben van ez. És most érzem valami megváltozott.

Konkrétan az ellenkezőjét produkálja most, mint előtte.

2019. okt. 21. 15:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kellessz már neki,ennyi.
2019. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ha egy férfi akar téged, akkor akar találkozni!!!
2019. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta nemrég, hogy úgy érzi ezzel csak az én időmet húzza


Ebből világos, hogy pont leszar téged, csak még kényelmes. Majd lépsz, ha akarsz, addig ez lesz.

2019. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az érdekel, hogy meddig kell elviselnem, hanem az, hogy van-e ennek egy záró dátuma. Pont, mint a távkapcsolatban. Valljuk be, egy ilyen kapcsolat nem egy normális kapcsolat. Egy normális kapcsolatban a párod fizikailag és érzelmileg is elérhető, szoros a kötelék, amihez szükséges együtt tölteni időt és egymás mindennapjaiban részt venni szerintem.


Járható út, de csak akkor, ha belátható időn belül vége van és erre van törekvés. Ha senki nem tesz semmit célirányosan, hogy akkor ti x időn belül közelebb legyetek egymáshoz vagy többet legyetek együtt onnantól fogva, akkor lehet ezt játszani bármeddig ígéretekkel meg reménykedéssel, ellenben fölösleges.

2019. okt. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 hete nincs egy olyan napja, hogy találkozzatok akkor nem hiányzol neki egyáltalán. Csak vagy neki, időnként találkozzon de nem hiszem hogy komolyan venne téged.

29/f

2019. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyi volt.
2019. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!