Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretné ha többet mondanék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretné ha többet mondanék a múltamról, én viszont félek erről beszélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk már gyerekek, ő 20 évig volt házas, én meg csaknem ugyanennyi ideig váltogattam a kapcsolataimat. Pont emiatt szégyellem előtte, de őt meg zavarja hogy alig tud valamit. Utolsó exemről tud leginkább, akiről túl későn tudtam neg hogy mennyire rossz ember, gyerekem is van tőle, igy sajnos teljesen nem tudom kizárni az életemből.

A többiekkel nem volt gond, inkább a mennyiség, ami lehet nem is sok (13), de mivel neki ez idő alatt csak a felesége volt, ez igy nekem kellemetlen.

Plusz az exemmel még őszinte voltam ezzel, es ő ezt teljesen ellenem forditotta, emiatt se merek már semmit mondani.

Ti mit tennétek? Elmondanátok mégis, vagy maradna örökre a titkotok?

10 honapja vagyunk együtt, már össze is költöztünk.



2022. szept. 27. 17:42
A kérdező szavazást indított:
Elmondanám
Nem mondanám
27 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

"szégyellem előtte, de őt meg zavarja hogy alig tud valamit."

Semmi köze a múltadhoz. Nincs mit szégyellned, de csak annyit mondj, amennyit akarsz, konkrét számok nélkül, csak ami kikívánkozik. Ha megerőszakolod magad, akkor őt is és magadat is meg fogod utálni. Ezt nem szabad.

2022. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg mire kíváncsi.. jó dolog az őszinteség, te is elvárod..
2022. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit szégyelned.
2022. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs mit szégyelned, de ő meg tuti qrvázott és hallgat róla.
2022. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Semmi köze a múltadhoz...
2022. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kimondani, hogy 13 férfivel voltam és titkolózni sem. Arany középút, te ezidő alatt kerested a megfelelőt, volt pár sikertelen próbálkozás. Ennyi.
2022. szept. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell konkrétan felsorolni, csak mesélni. Amiből érzi, hogy több társad is volt, de mégsem hall egy számot. De rákérdezéskor legyél őszinte.

Egyébként meg, nem jött össze. Ennyi, erről nem tehetsz.

2022. szept. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Pont emiatt szégyellem előtte, de őt meg zavarja hogy alig tud valamit."

Miért mit kéne tudnia? A múlt az a múlt. Az oké, hogy utolsó exedről tud, mivel még most is az életed része a gyerek miatt.

A múlt azokra tartozik, akik ott voltak, arra a két emberre.

Ha te nem szeretnél mondani róla semmit, ne mondj. Ha nem érti meg ő baja.

Ha azt mondod, hogy kerestem, akivel leginkább össze illek.

Ne szégyelld magad, miért tennéd?

Írod, hogy az exed is ellened fordította. Megértelek, nem tudhatod kibe mi lakozik...

10 hónap nem nagy idő. Csak annyit mondj, amennyit jónak gondolsz. Ha meg továbbra is erősködik, hogy de mondj már többet, akkor állítsd le, hogy nem szeretnél. Ne azért mondj többet, mert félsz, hogyha nem akkor mi lesz.

Én ezt nem sorolnám abba a kategóriába, hogy akkor nem vagy őszinte, hogyha nem akarsz az exeidről beszélni. Attól lehetsz a világ legőszintébb embere is. Nem tartozol senkinek elszámolással.

Vagy nem tud más témát felhozni, csak ezt?

Szerintem foglalkozzatok egymással, nem a múltba kell vájkálni.

2022. szept. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

a mostani páromnak elmondtam sokmindent aki a viták során mindig visszaél velük, pedig semmi köze hozzá ugye mert ott sem volt, fogalma sincs mi miért törtènhetett. Ő mégis tud velük vagdalózni!

Ha rossz embernek mondod el vissza fog vele élni sokszor, ha normális, akkor sose!

2022. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most kiről van szó? Egy régi ismerősről?
2022. szept. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!