Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretné ha többet mondanék a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretné ha többet mondanék a múltamról, én viszont félek erről beszélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk már gyerekek, ő 20 évig volt házas, én meg csaknem ugyanennyi ideig váltogattam a kapcsolataimat. Pont emiatt szégyellem előtte, de őt meg zavarja hogy alig tud valamit. Utolsó exemről tud leginkább, akiről túl későn tudtam neg hogy mennyire rossz ember, gyerekem is van tőle, igy sajnos teljesen nem tudom kizárni az életemből.

A többiekkel nem volt gond, inkább a mennyiség, ami lehet nem is sok (13), de mivel neki ez idő alatt csak a felesége volt, ez igy nekem kellemetlen.

Plusz az exemmel még őszinte voltam ezzel, es ő ezt teljesen ellenem forditotta, emiatt se merek már semmit mondani.

Ti mit tennétek? Elmondanátok mégis, vagy maradna örökre a titkotok?

10 honapja vagyunk együtt, már össze is költöztünk.



2022. szept. 27. 17:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Igazábol az is benne van, hogy kb 20 éve - a kapcsolata elejétől- ismerjük egymást, es sokáig haveri viszonyban voltunk. Igy valamennyit alapból tud. Ezért se értem miért akar többet. Bár eleg ritkán beszéltünk ilyenről, max említettem.

Volt akit ismert, ez elég kellemetlen, de nem lehet vele mit tenni.

Ami nekem meg felettébb kínos hogy van egy srác akivel ő is jóban van/volt (főleg munka kapcsán), akiről nem tud. A srác nem mondta (azt hittem a pasik ezt kibeszélik, főleg ha kettesben is vannak), és én se mondtam neki, most meg már túl későnek érzem, inkább megkockáztatnám hogy más se fogja mondani... Egyébkent nincs a sráccal semmi gond, csak ugy erzem ha őt eddig nem mondtam, akkor lassan 1 év után már ne is tegyem.

2022. szept. 30. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!