Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek beszél mással a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beszél mással a párom?

Figyelt kérdés

Egy ideje feltűnt, hogy egy csajnak likeol, s akkor követte be is.. (nem ez a probléma) de mi nem nagyon szoktunk idegeneknek likeolni úgy értve hogy én fiúnak ő lánynak.. de nem ez a lényeg, hanem hogy rá pár napra egy este küldtem neki egy tikok videót ami a sexről szól egy poénos videó volt ami megszokott tiktokon de az ember nem küldi el max a párjának, neki ugye nincs tik tok de attól megtudja nézni. Másnap reggel észre vettem hogy kiírja értesítésként a tik tok hogy xy megnézte az általad megosztott videót, de én neki nem küldtem csak a páromnak, s ez az a csaj volt akiről fentebb beszéltem..s nem tudom akkor miért írja azt, mert csak azokat szokta akiknek én elküldöm.

Megemlítettem neki s azt mondta h ő nem küldte senkinek, nem lehet hogy ő is megnézte s azért mutatja, mondtam neki hogy erre is gondoltam de akkor másat miért nem mutat..? Később is idegesített a dolog mondtam is neki de nem lehet erről a témáról beszélni vele. Azt mondja ő nem beszél vele nyugodjak meg mert szeret. De semmit sem tudunk megbeszélni nem hagyja hogy fel se hozzam dühös lesz, pedig nem veszekedni akarok csak megbeszélni. Mondtam akkor legalább kövesse ki mert zavar és nem tudom hova tenni azt, hogy kiadta értesítésként hogy megtekintette a videót amit én megosztottam, de nem követi ki, nem mondja ki hogy nem követi ki csak hogy nyugodjak meg nem beszél vele. Mondtam neki fontosabb hogy őt kövesse minthogy én nyugodtabban kegyek, lássam hogy tényleg nem érdekli…Nem szeretnék egyből a legrosszabbra gondolni, de aggaszt pár dolog az is hogy meg sem lehet vele beszélni mert nincs értelme, hülyeség azt mondja, sokszor még szégyellem is magam, hogy megfordul a fejemben, hogy talán megcsal, s legbelül nem tudom elhinni hogy képes lenne mással beszélni, mert több éve vagyunk együtt nem ilyennek ismertem és egyáltalán nem érdemelném meg. Bocsánat a helyesírási hibákért kissé stresszes vagyok amit magamban nyomok el.

24L


2022. szept. 28. 14:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10. Köszönöm, hogy leírtad a te történeted, nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetben voltál + gyerek is :( de örülök, hogy túl léptél rajta, s jól jöttél ki a helyzetből. Én tudom hogy ha Isten őrizz tényleg ilyen van a háttérben nagyon nehezen fogok túllépni mert nagyon szeretem és én sosem csináltam volna vele semmi hasonlót sem :( kár hogy nem értékelik mert manapság a nőkben sem lehet megbízni nem csak a férfiakban
2022. szept. 28. 16:40
 12/15 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.


Igen, jol mondod. De mivel ez az ember onzisegerol szol es hogy neki jo legyen, ezert nem is gondolkodnak el azon hogy mit okoznak vele a masiknak. En peldaul lattam a paromon,hogy tenyleg megbanta mert szembesult a valosaggal,hogy ez bennem mit okozott es hogy addig o az en szememben valoban mennyire kulonleges volt. De kit erdekel, hiaba konyorgott, nem arra volt szuksegem hogy ezek utan ertekeljen, hanem a kerdes az volt hogy addig miert nem tette ugyanazt.


Mivel nalam mar nem volt bizalom, bar a fel igazsag utan probaltam bizni, es meg mindig elhittem ami nem ezzel kapcsolatosan mindott, de aztan az ujabb igazsaggal rajottem,hogy ez az ember nem valtozik es a sok hazugsaga miatt epult le a szememben teljesen, pedig tenyleg igyekezett, csak a teljes igazsag elhallgatasa mellett tette, en pedig mindig mondtam,hogy ez hiaba valo,mert nem lehet a szarra varat epiteni, ha idoben elmondja az igazat, akkor talan tovabb lepek a lanyunkert,de emiatt nem.


Azt pedig csak kulon emlitem,hogy ez a terhessegem elott tobb mint egy evvel tortent es en a terhessegem felenel kezdtem erezni hogy valami van, aztan a dobbenet hogy meg csak nem is akkor. Hiaba mondtam mindja el,mert en igy nem koltozok az uj hazva es nem csinalom oda szobat a gyereknek, erre szules utan nyogte be az ujabb kerdesemre,mert a bloffom csak annyibol allt,hogy nekem ezzel semmi bajom nem lenne, szoval az oszinteseg fontos nekem, ezert kerdezem. Pont amikor a gyereket haza hoztuk, tehat jo volt kifesteni, uj butort venni es bejonni a teljes privat terembe, amikor az anyasagra, a babamra es a boldogsagra kellett volna koncentralnom. Ezek utan erted..

2022. szept. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
10. Annyira sajnálom nagyon nehéz lehetett nekem ez már most nehéz :( sajnos én már észre vettem, hogy ritka az a nő, akit nem csalnak meg terhesség alatt… nem tudom ennek mi az oka de sok sztorit hallottam. Tényleg sajnálom az összes nőt akit megcsal a párja nem tudni mit hoz a jövő, de megfogadtam sose kezdek olyannal akinek van barátnője mert nagyon tud fájni, és nem kívánom senkinek, még bosszúból sem, hogy velem is ezt tették, mert úgysem annak adnám vissza.. romlott világban élünk
2022. szept. 28. 17:27
 14/15 A kérdező kommentje:
Egyébként én 24 éves vagyok ő pedig most töltötte a 29 et 5 éve vagyunk együtt, de előttem volt barátnője meg futó kalandjai is. 2 évig kinn voltunk külföldön nem vettem észre semmi furcsát sosem.. a tiktok videó meg ha valaki kíváncsi arról szólt, hogy amikor a barátnődnek nincs kedve éppen sz*xelni mit hogy csinálj
2022. szept. 28. 18:52
 15/15 anonim ***** válasza:

Hat, ahogy mondtam, nem is terhesseg alatt csalt meg,de akkor aznap amikor a megerzes jott, aznap megint hivogatta a ku**akat, csak senki nem vette fel. Pedig en terhesen meg sokkal szebb voltam,mint terhesseg nelkul.


Sajnos mindegy, aki nem szeret es nem szakit, az ugy is meg fog csalni, akit terhesen csaltak meg, ott sem a terhesseg alatt kezdodtek a problemak es lehet csak akkor derult feny ra.


Tudom, hogy faj. Viszont sajnos, ha nem torli a lanyt, akkor mar erzelmei lehetnek iranta, fontos neki hogy mit gondol rola, szoval az az uzengetes mar epp eleg ahhoz,hogy ott hagyd ot. Szerintek beszelj vele es ne ezt hozd fel, hanem csak annyit mondk,hogy eldontheti hogy befejezi amit csinal, vagy hello. Aztan vagy osszekapja magat vagy nem.

2022. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!