Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm kérdezett valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kérdezett valamit, rosszat válaszoltam?

Figyelt kérdés

A barátnőm BPD-s, tehát szinte mindenen aggódik, és ezt nagyrészt meg is tudom érteni. Ma megkérdezte tőlem, hogy ha azt kérné, hogy töröljek olyan nőt a social médiámról, aki nem barát vagy rokon, csak egy random ismerős, akkor megtenném-e. A válaszom az volt, hogy igen, de egy indoklást kérnék, valamint remélem, hogy nem lenne rendszeres. A mondat második felén akadt ki, hogy "nem lenne rendszeres". Azt mondta, hogy ezzel nem érti, mi bajom van, miért lenne probléma, ha több alkalommal kéne törölnöm miatta olyan embert, aki nem is fontos. És hogy nem érti, miért számít ez bármit, ha én szeretem és megértem, hogy szorong. Plusz azt is megkaptam, hogy nem értem meg, hogy beteg, mivel nem tudom megkülönböztetni a személyiségét a betegségtől, tehát hogy nem látom be, hogy ez nem ő. Egyébként tényleg nem irányít, sosem szól bele, hogy kivel hova megyek, maximum annyit két, hogy szóljak róla neki, és valóban sosem próbált számomra fontos embert kidobatni velem.

Most tényleg én vagyok a paraszt / érzéketlen, valóban helytelen, amit mondtam?

24f

Köszönöm


2022. szept. 28. 20:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

nem érti, miért számít ez bármit, ha én szeretem és megértem, hogy szorong.


Erre rá lehet fogni a világon mindent, hogy te miért teljesítsd innentől kezdve szó nélkül minden kívánságát. Hisz ő csak beteg. Aha.

2022. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. szept. 29. 11:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Rosszul sejtem hogy olyan nőci volt feleslegesen az ismerősöd aki olyan képeket tett ki folyamat magáról? Ez esetben teljesen érthető a kérése. Mellesleg, szerintem értelmes ember az ilyeneket hamarabb törli magától minthogy szólni kellene… mert talán felesleges feszültséget generálnak…
2022. szept. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!