Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Extől kapott ajándékokkal mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extől kapott ajándékokkal mit csináltok?

Figyelt kérdés

Az exemtől kaptam én már sok mindent, és a használati tárgyakról nem jut ő eszembe. Pl egy fülhallgatót ugyanúgy használok, és ugyanúgy kidobom ha elromlik, mintha én vettem volna. Viszont vannak olyan ajándékok, amiket a saját kezével csinált (pl festett, rajzolt nekem), amiktől nincs szívem megválni. Nem azért, mert jelentene bármit számomra az az ember, egyszerűen csak amikor valaki a kétkezi munkáját teszi bele egy ajándékba, csinálja azt bárki is, akkor valahogy az értékessé válik.

Ilyen ajándékkal mit csinálnátok? Nekem most a pincében van minden ilyen, de félek attól, hogy mi lesz ha a barátnőm egyszer belebotlik


2022. szept. 28. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Hasznalok mindent
2022. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
A disztargyak is maradnak. Szeretem őket
2022. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
35%
Emlékes dobozban 1-2 dolognak a helye, a többinek pedig a szemetesben. A múlt mindig maradjon csak lezárt.
2022. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egy dobozkában tárolok pár ilyen jellegű emléket.
2022. szept. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Akkor sincs gond, ha a falon van. Ez az életed egy részéhez tartozik. Nem kell letagadni. Így jártam anyátokkal-ban is van egy rész, ami erről szól. Tedet megkéri a barátnője, hogy dobjon ki mindent a lakásból, amit az exeitől kapott és üres lett a lakás :D

Szóval nem kell azokat az éveket kitörölni, hiszen tanultál, tapasztaltál az idő alatt, és szép emlékeket, élményeket is gyűjtöttél.

2022. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Marad minden. Kivéve a fényképek.

Kaptam én is már festményt, nem fogom kidobni, mert szép és illik a szobába. A páromnak is vannak olyan dolgai amiket az exeitől kapott. Eszembe se jut kidobatni vele.

2022. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Ezek csak tárgyak, engem nem zavarnak mert nálam nincs ahhoz köze hogy ezáltal hozzá kötődnék.
2022. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
Kidobtam mindent szakítás után, közös képeket, ajándék plüssöket, még az eljegyzési gyűrűt is. Látni se akarom többé🤮
2022. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Szakítás után rögtön kibeleztem a szívecskés párnát egy konyhakéssel. Jólesett.
2022. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%

Én eladtam a legtöbbet.


Van sok olyan eladói adok veszek csoport facebookon ahol egy idő után mindent elvisznek.


És abból a pénzből hasznosat vettem magamnak.

2022. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!