Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Férjemmel 8 éve vagyunk együtt és 3 éve vagyunk házasok. Van egy 1 éves lányunk. Eleinte minden szép és jó volt, sokat csiszolódtunk ugyan egymáshoz. Mostanában sokat veszekszünk. Ő 40 éves fejjel munka mellett elkezdett tanulni (okj). Rengeteget dolgozik (van hogy havi 300 óra) és ez mellett kezdett el tanulni. Büszke vagyok rá és ezt mondtam/om is neki. Viszont szerintem kettős mércével mér. En ugye itthon vagyok a gyerekkel és csinálom a házi munkát, nevelem a gyereket. El szerettem volna menni moziba barátnőmmel hétvégén és megkérdeztem férjemtol hogy suli után (két hetente szombatonként van suli) elmenne e az anyjáékhoz a gyerekért és szépen elrendezné? Ő kiakadt hogy miért szervezek neki ilyenkor programot meg hogy ő hulla fáradt lesz és ő fél évig hétvégente tanulni fog. Oldjam meg a programjaimat nélküle. Én erre mondtam hogy oké akkor ő se megy hétvégente haverozni mert ő akkor én is így. Na erre elgurult a gyógyszere és mondott mindent, hogy én nem becsülöm meg őt meg nem vagyok partner meg hogy én otthon tespedek nem csinálok semmit. Mert hogy ő miattunk csinál mindent hogy ennyi munka mellett még neki áll tanulni hogy váltson és így többet legyen velünk. Csúnyákat is mondott. Most mit kell tennem vagy melyikünknek van igaza? Vagy mit kene tennünk?
2022. szept. 29. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem erti hogy te 24 orázol. Szibte egy ferfi sem fogadja el munkának a gyerekfelugyeletet meg abajgatást. Pedig sokkal kemenyebb mint a napi 8 gyárban tanulás mellett is.
2022. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ő nem partner. Te otthon tespedsz? Tényleg...? Ez egy barom.
2022. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Minden ferfi hajlamos lenezni abhaztartasi meg gyerelnevelesi melot. Bezzeg ő egy napig se csinálnák.
2022. szept. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván szoktam “tespedni” is ami nálam sorozat nézést jelent. De akkor ha kész a takarítás, főzés. Próbálok edzeni is eljárni heti 2x ha úgy van. Ekkor vagy anyós vagy nővérem vigyáz a gyerekre. Ha találkozok már barátnőmmel akkor szintén ők vagy viszem magammal. azzal takarózik férjem hogy ez addig fog tartani amíg vége nem lesz a sulinak. Csak az a baj hogy azt rendszerint megkapom hogy én nem csinálok semmit, meg mas dolgom sincs mint a gyerek nevelés és hogy rendbe legyen a ház.
2022. szept. 29. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan paraszt mint a legtobb. Akkor fizessen szittert. Egybol megtudná mennyibe kerul az amit ő semminek hiv.
2022. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy hétvégére otthagynám a gyerekkel, hogy kipróbálhassa a tespedést. Kis táskába pár holmit csomagolj és pl egy barátnődhöz menj. Mondd neki, hogy gondolkoznod kell, amíg ő is megtapasztalja azt a semmittevést amit szerinte te csinálsz. Aztán leülnék vele beszélni.
2022. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan a mi kislányunk csak néhány hónapos, de a férjem nem teszi szóvá, ha nem lett felporszívózva, kitakarítva vagy esetleg főzve. Amikor haza ér, látja rajtam, hogy kemény napunk volt. A kislányom sajnos tud ordítani reggel 7-től este 10-ig. Tudja, ha szól akkor ő is nyugodtan megfoghatja a fakanalat vagy a mosogató szivacsot. Ha meg ki vagyok borulva a gyerek ordítástól, akkor próbálja a maga módján jelezni felém, hogy ne akadjak ki, mindent jól csinálok és a legjobb anyuka vagyok.


Szerintem ilyen egy jó férj. Egy szóval sem mondja azt, hogy tespedek, pedig én is szoktam - szintén sorozat vagy könyv. Sőt mi több, ő igyekszik az én kiesett keresetemet is pótolni, így hét napból hetet dolgozik, mindig este ér haza. Kap egy bögre teát meg egy tányér ételt, majd küldöm aludni. Ez most egy ilyen időszak. Keveset tudunk egymással foglalkozni, de túlleszünk rajta.


Szerintem a férjednek is hasonló problémái vannak. Túlhajszolt, fáradt, kevesebb az intimitás. Ha haza ér, kedveskedj neki egy tál étellel, puszild meg, öleld meg, mondd meg neki, hogy mennyire hiányzott és hogy mennyire büszke vagy rá a munka + suli miatt. Jól fog neki esni. De ha tényleg lenézi azt amit otthon csinálsz, akkor csak azt tudom mondani, hogy te tépted, te szagold. Előtte is ilyen volt valószínűleg.

2022. szept. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!