Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érezhetem azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezhetem azt, hogy kevésbé szeretem a páromat?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt, gyakorlatilag már együtt is élünk, sok időt töltünk együtt. Egyik este szeretkeztünk, majd rá kb. Néhány percre elkapott egy üresség érzet, mintha nem lennének olyan intenzitású érzéseim, de semmivel kapcsolatban. Nem ő váltotta ki ezt, mert a semmiből jött elő, mert közvetlenül előtte is ugyanúgy szerettem, kívántam, imádtam mint előtte bármikor máskor.

Nagyon sokat agyalok, stresszes időszakon vagyok túl pluszban, valamint pont aznap este lettem beteg (láz, fej és torokfájás). Nem tudom ez összefüggésben lehet e vele, mert tulajdonképpen azóta van ez és tart most 5. napja nálam. Nem tudom, hogy ez depresszió vagy mi lehet, félek, hogy kiszeretek belőle vagy elhagy, vagy valami nagyon rossz történik. Ezeket elmondtam neki is őszintén, mondta, hogy mellettem lesz és támogat.

Nem tudom mi lehet a megoldás, vaG csak legyek türelemmel, hogy a betegséggel majd elmulik?


2022. szept. 30. 12:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleve rossz a közérzeted.. a betegség miatt nem tudsz most annyira rá fókuszálni ez szerintem normális.
2022. szept. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg vagy és nehéz időszakon mentél keresztül az egyáltalán nem azt jelenti hogy a köztetek lévő kapcsolattal lenne bármi gond. felesleges stresszelni, azt mondta támogat, lazulj el.
2022. szept. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Nő vagy férfi vagy?
2022. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Férfi
2022. szept. 30. 13:45
 5/19 Noren1989 ***** válasza:
100%
Gyógyszert szedsz?
2022. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, szedek.
2022. szept. 30. 13:53
 7/19 Noren1989 ***** válasza:
38%
Màrh a mentàlis bajokra?
2022. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem azt jelenti, hogy 0/24 állandóan rá gondolsz és vágysz. Ha pedig 5 nap alatt ki tudnál szeretni valakiből, az azt jelentené, hogy nem is voltál szerelmes. Teljesen normális most ez az állapot neked.
2022. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mentális gondokra eddig csak magnéziumot szedtem erősebb dózisban. Nagyon agyalós, gondolkodós fajta vagyok, talán ez is nehezíti engem, sőt. Nehezít.
2022. szept. 30. 14:17
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Drogozol?
2022. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!