Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Páromnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Páromnak van egy gyereke a volt feleségétol, 5 éve váltak el, de annyira zavar hogy a volt feleséghez ha megy a gyerekért találkoznak, amikor az utoba kihangosítva hívja, amikor este is mikor osszebújunk vele beszél

Figyelt kérdés
Mert el kell vinni a gyerek ruháit reggel, amikor én ha romantikus vacsival várom haza, jön a gyerek is random mert az anyja nem ér rá vigyázni rá és nincs kire bízni, ilyenkor olyan rosszul érzem magam, szivesen sírnék, és csalódott vagyok, szeretem a párom, és amikor mi kettesben vagyunk akkor nagyon boldog és kiegyensúlyozott vagyok, de olyan is volt hogy össze veszett a volt feleségével valami miatt, és ideges lett és elvonult, feszült lett, és utána olyan rossz volt a hangulat, tehetetlennek érzem magam, lesz ez valaha is jobb? Úgy érzem magam mintha én csak egy szerető lennék, aki a harmadik, aki mindig pótolható, akinek mindig kuss van, ha valami nem tetszik ez van ezt vállaltad, mindig a gyerek az első, te akartál kisgyerekes apukát, stb stb nekünk mindig tényleg csak tűrni kell és kuss van?

2022. szept. 30. 13:36
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Már 5 éve elvált, azóta volt több éves kapcsolata is előttem, nem miattam váltak el, én soha nem hívtam őt este már én már 9 felé aludtam mert korán megyek dolgozni, szerintem nem illik este zavarni, én vagyok a párja de mindig én vagyok az utolsó,most mi leszünk az elsők a babával
2022. okt. 1. 15:56
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
És ha utána sem leszel az első, akkor mi lesz?
2022. okt. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Ezért képes vagy teherbe is esni..? Hát legalább hátha szorulna beléd egy kis szeretet… rájönnél hogy ezért nem a gyermekét kell hibáztatni. Amúgy akkor mit csinálsz ha még inkább távolodik majd a gyermek miatt? Így sincs ideje arra az egyre sem, nemhogy kettőre…

Meg ezért vállalni gyermeket tőle hogy ki töröld az előző gyermekét az életéből, igazán gusztustalan! De elárulom hogy ezzel csak a magad bajod gyűjtöd, majd rájössz…

2022. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Vagy épp otthagy a babával és még ennyire se leszel "fontos"...
2022. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok simán tudok fiatal pasit is keresni - öhm, ahogy a mellékelt példa mutatja, NEM ;)
2022. okt. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Te ebbe az eleve fsba akarsz szülni.


Tudod mit fog csinálni a felnőtt férfi, akivel vagy? Szépen elhagy majd egy másik fiatal puncusért - épp olyanért, aki most te vagy.


Aki egyszer lelépett a gyerek-feleség mellől, az másodszor is megteszi.

2022. okt. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
23 éves létére egy gyerekes pasi barátnője vagy aki kihasznál. Neki ez a kapcsolat csak előnnyel jár. Neked meg kuss a neved
2022. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ez valami verseny?... Gyakorlatilag játszol egy meg nem született baba életével, aki nem mellesleg a tiéd, és óriási felelősséggel tartozol érte.

Vagyis csak tartoznál, mert hogy abszolút éretlen vagy még az anyaságra, az egyértelmű....Megkockáztatom: párkapcsolat terén is van tanulnivalód még bőven.

2022. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

#28. Családjáról van szó? Az exe nem a családja már. A családja az új párja! A gyermeke pedig a gyermeke lesz akkor is, ha van új párja és akkor is, ha egyedül marad.

A férfinek kellene a sarkára állni és leállítani a VOLT párját, mert a gyerek mögé bújva akarja irányítani a férfit még mindig.

Nem azzal van a probléma, hogy beszélnek, hiszen a gyermek közös, de miért kell este 10-kor is? Miért kell váratlan időpontokban oda küldeni a gyereket? Ezek mind-mind játékok a nő részéről!!!

2022. okt. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

#39

Valamiért viszont nem áll a sarkára...Hmm.

2022. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!