Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek az exére?

Figyelt kérdés
Párommal 3 hónapja vagyunk együtt, de eddig még egyáltalán semmit nem beszéltünk az exekről. Részemről azért sem hoztam fel, mert tudom, hogy nem esne jól hallani, ahogy róla beszél. Viszont engem érdekelne, hogy miért szakítottak, de kicsit olyan furának érezném ezt így felhozni. Szerintetek rákérdezhetek, vagy csak elrontanám ezzel a dolgot? 28/N
2022. okt. 3. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megoszlanak ebben a vélemények. Van, aki szerint nincs értelme a múltról sokat beszélni, van aki pedig szereti ilyen szinten is megismerni a másikat. Én az utóbbi táborba tartozom, és a kérdés alapján úgy gondolom, te is. Ebben sincs semmi rossz szerintem, nem kell félni a témától, én sokszor már az ismerkedésnél érinteni szoktam. Pl ilyen kérdésekkel, hogy mióta van egyedül, mi volt eddig a leghosszabb kapcsolata stb. Elrontani csak akkor tudja a dolgot, ha érzelmileg nem vagytok rá képesek, hogy feldolgozzátok és a helyén kezeljétek a kapott információkat.
2022. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

1-essel nagyjából egyetértek.

Az ember beszél az életéről, beszél arról, hogy mi történt vele eddig és akaratlanul is szóba kerül a téma. De előjöhet úgy is, hogy valamiben tök jó a másik és az ember örömmel jegyzi meg, hogy milyen jó, hogy te nem olyan vagy, mint egy korábbi barátnőm, akiben ez a tulajdonsága nagyon idegesítő volt. Én így direktben sose kérdeztem rá (meg tőlem se szoktak), de valahogy mindig előjött előbb-utóbb. Túlragozni persze nem kell.

2022. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem érdemes felhozni. Kijöhet akár az is, hogy lúzernek tekinted, pl. hiába voltam fél év alatt 3.5 nővel idén, csak 23 évesen vesztettem el a szüzességem. Mikor elkezdtem egyik exemmel ilyen témát kibeszélni, és feljött ez a 23 éves dolog, azt mondta, akkor csoda, hogy engem meg mertél csókolni... na, kösz.

Szóval csak exekről kell ilyenkor beszélni, vagy hozzátegyem azt is, hogy két 40 feletti szex nélküli férjezett nő velem csalta meg a férjét? Ha csak kapcsolat, akkor 2 nővel voltam, ahol volt szex, ha minden más, akkor 10-zel...


Jobb hagyni a múltat eltemetve. Örüljetek egymásnak és kész. "Feledem, ami mögöttem van, nekifeszülök annak, ami előttem van."


32F

2022. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első két válaszadóval, engem is érdekel a párom múltja, milyen volt abban a kapcsolatban, milyen volt akkor, hogy élte meg. Előfordulhat az is, hogy egyik fél akarja hallani, ám a másik nehezebben nyílik meg erről, vagy egyáltalán nem akar a múltról mesélni.

Illetve teljesen megértem, hogy rosszul érintene, érdemes a pároddal erről beszélni, hogy mi érint ebből rosszul, mi zavar, miért vagy kíváncsi. Fontos, hogy beszélgess a partnereddel, megbízz benne.

Én úgy hidaltam át a dolgot, hogy megbeszéltem a párommal, hogy általában akkor beszéljünk az exéről ha én kérdezek (ugyanez visszafele is) és szólok ha sok az exről a téma, és kibeszéljük, mi az ami zavar, vagy rosszul esik stb.

2022. okt. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk random szóba kerül. Előfordul.


Direktben nem kérdezünk rá, mert minek?

2022. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebbű baj lesz more
2022. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!