Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bemutatott az egesz csaladnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bemutatott az egesz csaladnak, megsem vagyok benne biztos, hogy egyutt vagyunk. Szerintetek rakerdezzek? 27/N es 26/F

Figyelt kérdés
3 eve ismerem ezt a spanyol fiut, akkor fel evet voltunk tavkapcsolatban, aztan szakitott velem. Utana tartottuk a kapcsolatot, de csak baratkent. Most ujra talalkoztunk. Maskepp viselkedik, mint 3 evvel ezelott, sokkal tobbet torodik velem, bemutatott az egesz csaladnak, amikor csak lehet, egyut toltunk egy hetveget. Ugy alakult, hogy kaptam egy allas ajanlatot Spanyolorszagban, ennek is nagyon orult es szeretne, hogy oda koltozzek. Kerdezte, hogy megtanulok-e spanyolul. Azt mondja, hogy szeret, de azt nem tudom, hogy mi most jarunk-e, pedig fontos lenne tudnom, hogy mik a tervei velem, hogy elfogadjam-e az allast. Ugy erzem, hogy o nincs tisztaban magaval, fel az elkotelezodestol es hoznia kell par dontest a karrierjevel kapcsolatban is. Nem akarok ra nyomast gyakorolni a kerdezoskodessel, hatha pont ezzel ijesztem meg, de megis tudnom kene hanyadan allunk. Szerintetek mit csinaljak?

2018. febr. 17. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Figyi nem tinik vagytok már! Én ezt a távkapcsolat dolgot sem nagyon értem, miért megy bele valaki ennyi idősen, hisz ilyen korban már azért fizikálisan is kőkemény igények vannak fizikálisan is, de oké, ti ebben voltatok...jó.


Most viszont egy nagy döntés meghozatala előtt állsz, ami az egész életedre kihat, és a döntésed nagyban függ a sráctól is, így én amondó vagyok, hogy kerek-perec kérdezz rá, hogy mi a helyzet!


Ha csak akkor akarod elfogadni az állást, ha ő 100%-ig akar téged kapcsolati szinten, akkor ne érd be azzal, ha olyan szövegeket tol, hogy "nem tudooooom", meg "majd meglátjuk", "majd kialakul" stb., mert nagy pofára esés lehet a vége.


29/N

2018. febr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
27 eves felnott nokent a csaladi bemutatas utan ott tartasz, hogy ki kell mondani 13 eves modjara, hogy "Igen, Pistike, jarunk"?
2018. febr. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!