Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben rákérdezzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben rákérdezzek, hogy minden okés velünk?

Figyelt kérdés
A barátommal éppen távkapcsolatban élünk (már nem sokáig, költözünk össze), havonta vagy 2 hetente tudunk találkozni 1-2 napra, így a beszélgetéseink nagy része messengeren zajlik. Keres engem minden reggel, mindig elérhető számomra és kb egész nap beszélgetünk, mégis úgy érzem, mintha mostanában távolságtartóbb lenne. Már volt ilyen, akkor azt mondta, hogy képzelődöm mert túl sok a szabadidőm (aztán végülis minden rendben volt) és nem szereti mikor ilyennel zargatom őt. Most mégis megint van ez az érzésem, de nem akarok abból balhét, hogy nem bízom benne vagy miért kérdezek ilyeneket, mikor nem tűnik el még csak 1 órára sem... Szerintetek rákérdezzek? Ez mennyire bosszantó egy pasinak? 4 éve vagyunk együtt, de ez az első párkapcsolatom.
2019. febr. 22. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló probléma, engem is érdekelnw a válasz
2019. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan az a gondod, hogy nem ő keres a nap folyamán, hanem mindig csak te őt?

32/f

2019. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De, keres mindig, csak néha már azt érzem, hogy nem élvezi annyira a beszélgetéseket, mint eddig...
2019. febr. 22. 22:13
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak nagyon naggyatós, hisztizős nem akarok lenni, mert volt egy ilyen időszakom és nagoyn nehezen viselte, aztán mégsem volt rá alapom... amúgy minden megbeszélek vele, de gyötörni nem akarom vagy felidegesíteni, bizalmatlankodni.
2019. febr. 22. 22:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet eleget hangsulyozni: egy parkapcsolat alapja a kommunikacio. Beszeld meg vele, mert attol hogy te ezen torod a fejedet es egész nap kattogsz nem lesz jobb!

Szepen vezesd fel neki: Figyelj Bela, lehet hogy rosszul gondolom vagy felreertek valamit de úgy erzem hogy mintha kezdenenk eltavolodni, szerinted?

2019. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, hogy megint csak túlgondolod.

32/f

2019. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg tulgondolod a dolgot. Egyszer hozd fel neki, ahogy előttem is írták, hogy lehetséges, hogy rémeket látsz, de ezt érzed. Ő pedig mond rá valamit. Semmi hiszti semmi számonkérés.

Illetve nem ártana picit megvizsgálni magad, önbizalmad okés-e, nem unatkozol-e.

Szurkolok, hogy minden rendben legyen.

2019. febr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2019. febr. 22. 23:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy kifogytatok a témából,és ezért érzed kicsit másabbnak.:)
2019. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatban vagyok és velünk is előfordult ez a probléma a kezdetektől fogva. Én sosem tettem szóvá a páromnak, ha egyébként a beszélgetések során semmi jelét nem adta annak, hogy bármivel megbántottam volna vagy problémája lenne velem. Egyszerűen csak előfordul az ilyesmi, néha kifogy az ember a témákból. Én is van, hogy kicsit rövidebb válaszokat írok, ha ír nekem és nem írogatok neki 5 percenként, mert mondjuk fáradt vagyok vagy mással vagyok elfoglalva, vagy simán csak olvasnék egy könyvet, tanulnék vagy néznék egy filmet inkább, szóval semmi problémám nincs a párommal, csak simán "egyedül" szeretnék lenni kicsit. A párom is hasonló okok miatt szokott távolságtartóbb lenni, egyszerűen csak mindketten igénylünk néha egy kis egyedüllétet, csak a szerelmének nem szívesen mondja az ember, hogy "drágán, légyszi kicsit hagyjál már békén".
2019. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!