Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek bejön egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek bejön egy ismerősöm és látom rajt hogy szexelne vele (a többi lent)?

Figyelt kérdés

Az ismerősöm is élettársi kapcsolatban van, szerintetek ha mondjuk egy névtelen levélben ezt jelezném az ismerősöm élettársának az el tudná venni a barátnőm kedvét attól hogy kikezdjen az ismerősömmel?


Pl:

Átjött egyik nap az ismerősöm, a barátnőmön egy hosszabb poló volt meg egy tanga álltalában elég szégyenlős de ez most nem zavarta, elkezdtek beszélgetni, a barátnőm meg elkezdte az éllettársa ellen úszítani az ismerősömet, hogy miért nem csinál neki meg ezt meg azt a csaja pedig az ő dolga lenne, meg miket képzel már magáról stb.


6 éve vagyunk együtt, nem szeretném elhagyni a barátnőm, és ezt ő is tudja, hogy nem hagynám el. Viszont ezzel a módszerrel szerintetek van esélyem leállítani?



2022. okt. 6. 10:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Max az ismerősöd tudná leállítani, ha egyértelműen visszautasítaná. Vagy mondjuk te, ha elbeszélgetsz a barátnőddel, és megkéred, hogy egy kicsit kevésbé nyilvánvalóan nyomuljon már, legalább amikor te ott vagy, mert ez így elég megalázó rád nézve.
2022. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Úgy tudta hogy én alszok, csak felkeltem hogy hangokat hallottam.

Az ismerősöm nem nyomult amúgy egyáltalán.

Amúgy elég nyitottak vagyunk sokmindenre, de ezt jó lenne ha le állítaná valaki, és a pasi élettársa elég féltékeny típus.

Én amúgy nem sokat vagyok itthon kamionos meló miatt.

2022. okt. 6. 10:30
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Jajjj kamu ezt a kerdest mar egyszer ugyanigy leirtad....
2022. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3

Na ez a következtetés tényleg nagyszerű.

Nem kamu!

Amúgy nem pont így írtam ki, és azóta is történtek dolgok. Szóval csak hasonló volt ez előző kérdésem, bár tényleg erről volt szó ott is.

De a lehetek e terhes kérdések is hasonlóak szerinted mind ugyan az írja ki?

2022. okt. 6. 10:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kamionos vagy és alig vagy otthon? Szerinted miért nem zavartatta magát a csaj? Mivel már valószínűleg tanga nélkül is látta az ismerősöd.
2022. okt. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5

Azt szerintem észrevenném a pasin, de azt sose láttam hogy történne köztük bármi is, viszont pont az miatt hogy sokat vagyok távol jó lenne ha a pasi csaja tudna róluk vagy csak sejtené, mert akkor ő "szemmel" tudná tartani őket.

2022. okt. 6. 10:48
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem kúrogatja, de ne legyen igazam.


5ös voltam.

2022. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7

Nem is az a kérdés hogy mit csinálnak mert azt nem tudom én se, hanem az hogy szerintetek a pasi csaja ha észrevenné vagy megsejtené hogy mi van köztük akkor le tudná e állítani a dolgot valahogy?

Vagy szerintetek mi lenne?

2022. okt. 6. 10:59
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mért az a fontos hogy az ő csaj mit szólna?


Inkább a sajátodat tedd helyre...

2022. okt. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9

Mert én nem vagyok otthon, így egész héten nem tudom hogy mit csinál.

2022. okt. 6. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!