Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Semmit nem csináló férjjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmit nem csináló férjjel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

A férjem semmit nem csinál itthon... ha aznap ő dolgozik mire hazaér én kitakarítok.. kimosom a ruháit.. kivasalom az előzőnapit, megfőzök,megterítek mire jön.. gyerekkel foglalkozom,tanítom...(1 éves lett most szeptemberben.. császárral született...) közben én a gyerek 6 hónapos korában, visszaálltam dolgozni.. /fizikai munka/.. péntek,szombat,vasárnap dolgozom. Pénteken délelőtt, aznap ő d.u-os műszakba megy tehát váltjuk egymást../ szombat,vasárnap én dolgozom reggeltől estig.. hajnalba megyek. Kell a pénz...


Semmit nem segít, úszik az egész rohadt ház..mert amit tisztán hagyok itthon is összebassza. Nem kérem meg nyalja fényesre a házat.. de egy mosogatógépet betudna pakolni. Megkérdezem mit csinált, meg hebeg habog hogy mennyi idő volt azt bepakolni..és azért nem indította el a mosógépet ami BEVOLT KÉSZITVE.. mert őrizni kell azt a gépet magától nem végzi el.. meg minden apró szar egésznapos pl kivinni a szemetet.. (megfőzni is megfőzök mikor hazaérek!! Gyereket én fürdetem de annyi nincs benne amit ott hagyott etelt a tanyerjaba kidobja.. vagy legalabb az asztalról elpakolja. Ruhai szanaszet. Hazajon elso dolga szetdobalni a cuccait mondvan holnap kell.. holnal ugyis eltunik onnan.. persze mert van egy id.ióta aki megcsinálja.. aztan azt mondja nekem pihenjek.. hat mikor pihenjek. De pihenj szivem ugy se jon ide mas segiteni csak mi vagyunk. Hát menjen már a ...


Azokhoz szólnék akiknél nem jött be a szep szó.. fél éve könyörgök minimális kis segítségért.. esküszöm már azon vagyok hogy akkor nem eszik majd abból amit megfőz.. abba a ruhába jár amit kimos.. reszemről majd én is 2 hétig átlépek a ruhákon meg 5 hétig fent lehet a lepedő is.. meg belepeneszesedni fogom hagyni az edenyekbe a maradekot hatha majd nem lesz egy tiszta pohar eszreveszi magat. De ha itthon van se segit. Mert ha valaminek neki all direkt olyan lassu hogy en majdnem az egesz hazzal vegzek mire o lepokhalozik...


Nem erdekel ha bun.ko leszek de hogy tanitsam istentelenul móresre mostmár? De persze ejjel legyel toppon mikor elaludt a gyerek mert szexelni nem felejtene el minden nap..


2022. okt. 8. 15:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
semmit
2022. okt. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem sem lehet semmit, hiszen ő már a kapcsolatotok előtt is ilyen volt.

Nálunk a családban minden férfi házias, rendet tart maga körül kérés nélkül is.

2022. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Korábban is ilyen volt? Ha nem, mi változott, hol csúszott el a dolog?
2022. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Szultel egy gyereket egy onallo eletre keptelen, igenytelen embernek. Utana meg csodalkozol, hogy onallo eletre keptelen es igenytelen. Nem neked kell moresre tanitani, hanem az anyjanak kellett volna. Ereszd szelnek, keressen masik balekot helyetted.
2022. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%
Tohonya f.sz ez tény, de ez gyerek előtt nem derült ki?
2022. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Lehet túlzás, de én válnék, ez olyan bosszantó, hogy nem lehet rajta túllépni. Ha nem akar változni, akkor ennyi volt. Vagy mondd meg neki, hogy dolgozzon többet és keressen is többet, ha már otthon szart se csinál, így van plusz ideje és akkor fizet szépen neked bejárónőt a hét felére, amikor neki kéne takarítani.

Régen is ilyen volt és hozzámentél? Vagy csak a házassággal együtt költöztetek össze? Bár akkor is, a baba előtt csak volt idő, hogy észrevedd milyen. Ne haragudj, de nem értem ezt a szituációt, én már ismerkedésnél felkaptam volna ezen a vizet, kiábrándító is.

2022. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is az érdekel, hogy a gyerek előtt mi volt?
2022. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Elhagyni.


Nem fogod tudni megnevelni, az az anyja dolga lett volna, 20-30 éve.

2022. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Hát én is azt mondom, hogy kb csak azt mosogasd el, amit te meg a gyerek használtok, csak kettőtöknek főzz (mármint magadnak meg a gyereknek), csak a ti ruháitokat mosd, csak a saját cuccaitokat rakd rendbe, stb-stb-stb. Ha nem veszi észre magát, ha neki ez így is kényelmes, akkor az mondjuk elég nagy baj, ha ezen elkezd hisztizni, akkor meg lehet neki mondani, hogy nem vagy bejárónő, vagy kiveszi a részét a háztartásból ő is rendesen, nem csak ilyen tessék-lássék időt húzva, vagy akkor fizet neked heti rendszerességű segítséget, mert neked is 24 órából áll egy nap és egyszerűen nem bírod ezt egyedül.


A másik, amit le se merek írni igazából :D Az a szexszel való, hát nem is zsarolás, de ha neki ez ennyire fontos, akkor a szexszel való trükközés. Megmondani neki, hogy ma este nem tudsz vele lefeküdni, mert már megint neked kellett mindent megcsinálni a ház körül, és már elfáradtál aznapra. Plusz megemlíteni, hogy mennyire szexi és vonzó egy olyan pasi, aki nem csak a seggét mereszti egész nap, hanem tényleg kiveszi a részét a közös terhekből, házimunkából, gyereknevelésből, és neked is több lelkesedésed lenne az egészhez, ha ő is így állna hozzá a mindennapokhoz. Nem szép dolog, de hátha, egy próbát megér. Ha semmi nem válik be, úgyis elválnék a helyedben, a leírásod alapján csak könnyebb lenne az életed, legalább nem kéne még utána is takarítani meg rendet rakni.

2022. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Rá irányulóan te se csinálj semmit: ne legyen mosás-kaja, stb. rá.
2022. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!