Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen feltetelekhez kotheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen feltetelekhez kotheti a feleseg a ferjjel valo szexualis kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tobb mint 10 eve vagyunk hazasok, 2 gyermekunk van, mindketto 5 ev feletti. Mi ketten a 40-es eveinkben jarunk. Az utobbi 2 ev soran felszedtem kb. 5 kg sulytobbletet, es kulonosen a hasam nott meg, nem annyira a taplalkozas, mint inkabb a sport hianya, az ulofoglalkozasbol eredo mozgashiany, es a sok kavefogyasztas miatt (cukor nelkuli kavebol nem tudok annyit meginni, amennyire az alvashiany ellensulyozasara szuksegem van). A felesegemnek visszataszitonak erzi a kulsomet, es mint mondja, igy egyaltalan nem vonzodik hozzam. Kifejtette, hogy addig nem hajlando szeretkezni velem, amig nem hozom rendbe a kulsomet. Azzal teljesen egyet is ertek, hogy javitanom kellene a testi allapotomon, mert ez igy nem egeszseges. (Az mas kerdes, hogy hogyan talaljak idot sportolasra, mert a sok munka es a napi 2-5 oras ingazas miatt sokszor alvasra is csak 4-6 oram marad.) De ezzel egyutt bizonytalan vagyok benne, hogy ez indokolt es jogosult erv-e a reszerol, vagy pedig csak kifogas. Korabban ugyanis evekig azon az alapon tagadta meg a szexet, hogy nem volt eleg jo allasom (a kettonk kozul csak en dolgozom rendszeresen a hazassagkotesunk ota), majd amikor ez megvalosult, akkor olyan felteteleket szabott, hogy tanuljak meg tiz ujjal gepelni, irjak egy masodik konyvet, stb. Nem vagyok biztos benne, hogy helyes ezeket a dolgokat ilyen kozvetlenul osszekotni a maganelettel. Az is hozzatartozik a kerdeshez, hogy a felesegemnek is jelentos sulytobblete van a gyermekek szuletese ota. Ez ot elegge idegesiti, en viszont sohasem kritizaltam miatta, es most is ugyanugy vonzodom hozza, mint azelott. A magam reszerol nem ereznem korrektnek, ha pusztan ezen az alapon elhidegulnek tole, de lehet, hogy noi szemmel nezve ez maskeppen fest, es o valoban nem tud vonzalmat erezni irantam, ha az alakom nem tetszik neki. Ezert foleg arra volnek kivancsi, hogy a noi hozzaszolok hogyan latjak a problemat. Valoban megoldas lenne, ha minden erovel megprobalnek javitani a kulsomon, vagy elobb-utobb jonne egy ujabb feltetel?

2018. aug. 31. 19:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/101 anonim ***** válasza:
86%
Én már az első ilyen után világgá zavartam volna, és most élném vígan az életemet egy NORMÁLIS nővel.
2018. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/101 anonim ***** válasza:
81%
ezek kifogások mind,bedőlsz te balek? már rég otthagytam volna vagy csalnám.
2018. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/101 A kérdező kommentje:
Ha otthagynam, az nagyon kihatna a gyerekekkel valo (szerencsere jo) kapcsolatomra. Megcsalni pedig nem akarom, mert az csak tovabb rontana a helyzeten. Jobb lenne a hazassagon javitani ... mar amennyiben lehet. A kerdes az, hogy nekem kellene-e megtennem, amit o var tolem, vagy neki kellene rugalmasabbnak lennie, vagy mindkettonknek alkalmazkodnia kellene egy kicsit a masikhoz, vagy pedig nincs realis esely ra.
2018. aug. 31. 20:06
 4/101 anonim ***** válasza:
77%
Mondd, hogy csak egy gyenge kamu kérdés! 🤦‍♂️🙏
2018. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/101 Bence_ ***** válasza:
81%

Legyen kamu!

Menj el egy pszichológushoz!

2018. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/101 anonim ***** válasza:
29%
Keresd csak a kifogásokat.
2018. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/101 anonim ***** válasza:
84%
Kifogasokat keres arra h miert NE kelljen veled szexelni. Ez joval melyebben gyokerezik mint a pocakod kialakulasanak az ideje. Leultetnem es megkerdeznem h milyen jogon tamaszt elvarasokat ugy h a gyerekek mar oviban es iskolaban,o meg csak a s*gget noveszti otthon. Tovabbmegyek, kilatasba helyeznem h 1 evet kap h osszeszedje magat fizikailag es anyagilag es visszavegyen az arcabol,cserebe en is leadom a feleslegemet, ha 1 ev mulva az en elvarasaim fele reszerol nincsenek teljesitve,felkeresek egy valoperes ugyvedet... na nezd meg az arcat erre. N
2018. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/101 A kérdező kommentje:
Az alakomra naponta 3-5-szor panaszkodik, igy ez nem puszta kifogas, hanem valoban irritalja a dolog. Inkabb arrol van szo, hogy a szexmegvonassal akar nyomast gyakorolni, mert ugy latja, hogy magamtol nem teszek semmit. (Probaltam minel kevesebbet enni, de annak nem volt hatasa, csak az intenziv testgyakorlastol lehet valamit remelni.) En javasoltam neki, hogy tornazzunk egyutt, mert akkor kevesbe ereznem ugy, hogy nekem kell az o utasitasait teljesitenem, de erre nem volt hajlando.
2018. aug. 31. 20:48
 9/101 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, mikor csak az elejét olvastam, arra gondoltam, hogy valamennyire meg lehet őt érteni, hogy meghíztál, és így nem szívesen bújik ágyba veled. Mert hát nyilván te is csalódott lennél, ha beleszeretsz egy karcsú derekú, formás lányba, aztán egyszercsak egy tehenet kellene ágyba vinned. De ahogy tovább olvastam, azt kell hogy mondjam, tiszta hülye vagy, hogy ezt tűröd - már bocs. Ha bármi probléma van ebben a házasságban, azzal zsarol, hogy nem fekszik le veled?! Hát ez hihetetlen :D Az már csak hab a tortán, hogy ő a te 5 kg hízásod miatt pampog, közben meg valóban egy tehén vált belőle a házasságotok alatt. Egy ilyen kettős mércével ítélő, zsarolós pichának örök magányt, neked meg egy normális társat kívánok.

27/N

2018. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/101 A kérdező kommentje:
En tenyleg eleg naiv vagyok ilyen dolgokban. Szoval noi szemmel nezve nem feltetlenul termeszetes, hogy a feleseg a hazassagban megmutatkozo problemakra ugy reagal, hogy elmegy a kedve a szextol? Azt en is teljesen megertem, ha valaki nem kivanja az iszakos, bunko, cikizo, stb. ferjet.
2018. aug. 31. 21:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!