Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet még kezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet még kezdeni egy hazudós férjjel?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk mi egy pár, sok sok, inkább rengeteg hazudozás, de szinte pitiáner dolgokról!

Tavaly novemberben egy nővel lett jóban a munkahelyén, elvileg nem volt köztük semmi.

Majd márciusban úgy döntött melóhelyet változtat! Közölte a saját szájával hogy ott nem dolgoznak nők, ma viszont, bekapcsoltam a régi telefonom ahol a Facebook értesítés egy ismerősnek jelölést mutatott. Egy nő, megnéztem az adatlapját, gondolom innen kitaláláljátok hol dolgozik. Haza jött, megkérdeztem hogy és a munkahelyén hogyhogy nincs nő? És nyomatékosan közölte hogy ott biztos nincs. Rákérdeztem a hölgy nevére... Ja biztos éjszakás stb stb hazudozások tömkelege. Még ő volt fellázzadva. Kérdeztem miért nem igazolta akkor vissza, talán vaj van a füle mögött, erre jöttek a kitérő válaszok. Nekem pedig annyira rosszul esik hogy ilyen kis dolgok miatt kell veszekedni, mert ha egy snassz munkatárs akkor visszaigazolom, meg egyáltalán, nem titkolom hogy vannak nők. Hisz ez felesleges kör. Hisz minden kiderül előbb utóbb. Úgy érzem, és szerintem jól is hogy egy megrögzött hazudozos ember sosem fog megváltozni. Hasonló cipőben valaki jár vagy járt már valaki?


2018. júl. 24. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit lehet kezdeni egy hazudós exszeretővel, aki lépten nyomon próbálja előadni hogy neki köze van az adott fazonhoz, mikor a fazon nem egyszer zavarta el?:D

Adj már tanácsot légyszike:)

2018. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

"Mit lehet még kezdeni egy hazudós férjjel?"


Fejbebszni egy lapáttal?

Összecsomagolni a cuccát és kirakni?

Hülye kérdéseket kiírni róla a gykra?


Komolyan mondom, te nem vagy százas, ha a palid ilyen, te meg csak vinnyogsz, mint egy hülye liba! Meg is érdemled!

2018. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2 Te a saját kérdésedre válaszolsz más regisztráción?:D Az szép:xD
2018. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
??? Nem nagyon értem 3as,a kérdést nem én írtam.
2018. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, az a problémád, hogy nem igazolta vissza azt a nőt?
2018. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

"Közölte a saját szájával hogy ott nem dolgoznak nők"


Nos, először is, még jó, hogy a saját szájával, máséval nem is tudna közölni semmit. Bocs, nem tudtam kihagyni...


Komolyra fordítva, ne haragudj, de meg kell kérdeznem, ez mégis hogy történt? Mert nekem nagyon az jön le, mintha betegesen féltékeny lennél és félne a reakciódtól, hogy mi van, ha nők is vannak a közelében.

2018. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!