Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális viselkedés vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedés vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
Én (N/30) és a párom (F/35) eddig kiegyensúlyozott párkapcsolatban éltünk. Egy ideje el kellett utaznia családi okok miatt és egy ideig még nem tud hazajönni (közben szabit vett ki). Amióta elment, nagyon nehezen válaszol az üzeneteimre (Whatsappon beszélünk), nemcsak fél óráig de sokszor órákig sem válaszol. Ez nagyon rosszul esik, próbáltam vele már sokszor megbeszélni, mindig megígéri, de sosem tartja be. Nem várom el, hogy folyton azonnal válaszoljon, de ez sok. Barátokkal nem szokott menni már egy jó ideje. Nagyon szeretem, de ez már annyira elfajult, hogy mindig csak veszekszünk. Ma pl délután 3-kor írt, hogy nemsoká visszajön és 11 körül írt ismét... Ráadásul terhes is vagyok és féltem a babát a stressztől. Már nem tudom, mit tegyek. Velem van a baj?

2022. szept. 24. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Normális. Nagyon nem mindegy, hogy mi a családi ok,mióta tart, és nyilván a megváltozott környezetben 100 eset lehet, amiért éppen nem ér rá, vagy úgy érzi ráér pár órát a beszélgetésetek.

Miért stresszelsz? Semmi értelme, nyilván nem történik semmi sem veled, ami miatt sürgető megbeszélnivalótok lenne, ha mégis, akkor meg felhívnád. Ne hagyd, hogy a hormonok házisárkánnyá változtassanak.

2022. szept. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos hogy túltolod, de azért az ő része se semmi. Ez az "egy ideig" és "amióta elment" nem segít sokat, de ha ezek heteket jelentenek, az több mint furcsa.


Valami komoly ok kell legyen mögötte, ami még aljább ha nem támogatod. Gondolok itt halálra, temetésre, szülők vagy családtag gondozására, segítésére és hasonlók.


Ha ilyenről nincs szó, el se mondja mi volt, akkor vannak bajok.

2022. szept. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen gond nincs, csak családi látogatásra ment. A baj inkább az, hogy nem törődik az érzéseimmel. Egy kapcsolat két emberről kellene szóljon. Ha rajta múlna, akár egész nap írna max 1 sort. Én legyek mindig megértő, de ő nem teszi meg ugyanezt. Ezt csak azóta csinálja, hogy elment. Ha kérdezem, hogy minden rendben-e azt feleli hogy igen...
2022. szept. 24. 00:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más. De ez nekem sem tetszene. Mondjuk én sokáig nem is szeretek lenni a férjem nélkül. Max 2-3 éjszaka, ha annál tovább van dolga valakinek, akkor a másik is megy vele. Oké, biztos van olyan alkalom, ahol ez nem megoldható, de csak nagyon kivételes esetben tudom elképzelni, hogy huzamosabb időre itthon hagyjon, pláne terhesen. Ha emellé még ilyen szinten le is szarna, az nekem nagyon nem lenne oké.

De minden kapcsolat más, nekünk így a jó, ebben mindketten egyetértünk. A párod amúgy máskor is viselkedik így? Miért nélküled ment? Máskor szokott gyakrabban írni neked?

2022. szept. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A hazalátogatás mióta családi ok, hány napra ment, mennyi telt el?
2022. szept. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön él a családja hozzátok képest? Ha nem, biztos, hogy ott van, ahol mondja?
2022. szept. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És eddig is ilyenek voltak a családi látogatásai hogy alig keres? Te miért nem mentél?
2022. szept. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%

Arra még nem gondoltál, hogy nem azért utazott el, hogy 0-24 szolgálatban legyen a telefon mellett? Az én pasim se ír vissza azonnal, mert ügyeket intéz, mégse hisztizek, ha csak másnap jelentkezik. Ha meg nem bízol meg benne, minek szülsz neki?


Tipikus esete annak, amikor minden rendben van a kapcsolatban, dúl a jólét, de jó magyar szokás szerint valamivel el kell szarni az egészet, behallucinált problémákkal, mert úgy az igazi. Igyál inkább egy teát, ne kattogj a semmin.

31/f

2022. szept. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Szóval családlátogatásra megy, téged meg terhesen otthon hagy. Ráadásul még normálisan sem lehet vele kommunikálni.


Az első dolog, hogy ez a világ legnagyobb tahósága.

A második, hogy én erősen kételkednék a szavahihetőségében. Mert ne mondja nekem senki, hogy pár sornál/nap nem lehet többet írni a terhes feleségnek. Ez már durva. Vagy hazudik hol van és mit csinál ott, vagy téged és a születendő gyermeket magasról...

2022. szept. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8%

“ Ez nagyon rosszul esik”

Hiszti hiszti hátán.

Minden is rosszul esik.

Csak azt tudnám mire fel?

Egyedül hagytad le van sz@rva, de neked azért ugorjon pontosan akkor mikor fülyent?

2022. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!