Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a félelmem? A páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a félelmem? A páromnak van egy 10 éves gyereke, és félek hogy ha én szülök, akkor tönkre fog menni a kapcsolatunk, mert nem lesz annyi idő egymásra, és a párom a gyerekével is sok programra megy kettesben,

Figyelt kérdés
ahová nem biztos hogy egy pici babát is elvinnék,illetve két gyerek lenne és milyen az élet két gyerekkel? Nehéz mert a gyereke nem velünk él, és őt is hozni vinni kell, és a láthatásokhoz igazítani a programokat az életet, félek hogy sokat leszek egyedül a babával, ki hogy látja?

2022. okt. 10. 06:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem a gyerekvállalást. Van két boldog, szerelmes ember, és azt mondják, "tudod, mi hiányzik? Hogy ne tudjunk egymásra figyelni egy hangos kis kakigép miatt."
2022. okt. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

10 es, tényleg, válaszoltam is korábban, sejtettem h volt ilyen kérdés, csak kitöröltem.


Kérdező, olyan gondolatok forognak a fejedben, ami nekem, nekünk sosem jutott eszünkbe v könnyen megoldódott, kb fél sem vettük.


Ezek alapján neked ez a pasi gyerekkel felállás nem való, ki készít, nem tudod elengedni magad. Jobb lenne neked egy még gyermektelen, gyermekre vágyó férfi

2022. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Engem az zavar hogy a gyerek miatt, két ember beszéli meg a közös lathatast, és ebbe nincs beleszólásom mert nem az én gyerekem, de ez én hétvégémet is érinti mikor pihennék, vagy a párommal lennék, le van szarva ha van egy nagyon húzós fárasztó hetem és csak ülnek a seggemen otthon, de nem, mert akkor is itt a gyerek ha ők megbeszélik, és nincs szülős hétvége, a babával kapcsolatban meg azért félek, mert itt lesz egy pici baba, és itt hozni vinni kell a másik gyereket, vele is kell külön programokra menni, és ott is sokminden fog függeni a láthatásoktól, ha a másik szülő nem ér rá és szeretné cserélni mondjuk egy hétvégét, nem szeretném ha a babával egyedül maradnék, mert nekem ez új helyzet, úgy hogy ott lesz egy gyerek is aki nem az enyém, és ez nagyon sok konfliktust tud szülni, és ezért kérdeztem aki hasonló helyzetben van hogy éli meg.
2022. okt. 10. 12:01
 14/24 anonim ***** válasza:
63%
Ez alapján neked nem való saját gyerek, mert ha egyedül lenne se tudnál gondoskodni róla
2022. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
68%
Csak a felismerés elől a másik gyerek mögé bujsz és rá hárítod. Aki nem tud egyedul egy gyerekkel megbirkozni otthon az ne vállaljon gyereket.
2022. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
76%

Már írtam, én voltam ilyen helyzetben és nem éltem meg rosszul.


Ez a probléma rólad szól, nem róluk. Téged zavar a nagy gyermek. Engem nem zavart ha itt ölt, és szívesen programoztam vele. És új helyzet volt a saját de attól sem féltem, egyrészt egyedül is még oldottam másrészt nem egesz nap voltak külön, nyilván volt apa lánya program, pár óra, meg közös. De még én is csináltam vele külön közös programokat. Viszont a saját gyermeked től sem fogsz tudni a fenekeden pihenni. Ha erre vágysz, ne vállalj gyermeket. Vele pár évre a leülök és nem csinálok semmit dolgot elfelejtheted. Aztán majd mindig mást fogsz hibáztatni mert neked nem kényelmes valami

2022. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
6%

Ne hallgass a 14esre!!!!! Egyszerüen ne értékeld magadat annyira alul, hogy használt pasival kezdesz!


5

Koszi, van két tundéri kislányom!

Én kérek elnezest, amiert nem akarom, hogy a férjem (kérdezo eseteben leendő ferj) egy idegen nő kölykéről gondoskodjon, es a MI gyerekunk elol vegyen el idot, energiat, pénzt!

2022. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%
#17 akkor nekik a legjobb hely egy nevelőszülő lenne!
2022. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

#17

Neked is ugyanannyira kölyköd van, mint a másik nőnek!

Nem az idegen nő gyereke veszi el az időt, energiát, pénzt a te kölyködtől, hanem a tiéd veszi el a másik gyerektől!

2022. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
17 maradhatsz még te is egyedül...
2022. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!