Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nõk, mennyire teszi tönkre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nõk, mennyire teszi tönkre a párkapcsolat dinamikáját, ha a barátotok/férjetek alkalmaz és tanít be?

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez személyiségtől függ. Ha mindketten elég intelligensek és kulturáltan állnak a helyzethez akkor nem jelenthet problémát.

De ha pl. az egyik fél nem kezeli jól a helyzetet akkor gond lehet belőle (pl: alá-fölé rendeltségi viszony rosszul kezelése, hatalmi harcok, pénzügyi kérdések stb).

Ezen kívül még a pontos helyzettől is függ. Hol tanít be? Vannak még más dolgozók is? Ők mit szólnak a kialakult helyzethez? Sok tényezőtől függhet, hogy jól sül el a dolog vagy sem.

2022. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Külsõsként lennék alkalmazva, otthonról dolgoznék. A munkám kb. független lenne, a párom nem lenne a fõnököm, csak adjam le a munkámat és kész és teljesítményarányosan kapnám a bért.

Viszont ennek ellenére sincs jó elõérzetem, mert látom rajta, hogy nagyon tetszene neki a szitu, hogy õ adja ki a bérem.

2022. okt. 12. 11:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont ennek ellenére sincs jó elõérzetem, mert látom rajta, hogy nagyon tetszene neki a szitu, hogy õ adja ki a bérem."

Itt a lényeg.

2022. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod így áll ehhez, akkor valószínűleg nem tanácsos.

Én dolgoztam az exemnél is, ő alkalmazott, sose volt ebből gond.

Mostani páromnak vállalkozasa van, és szeretne felvenni, hogy a papírmunkát én intézzem. Eddig is besegítettem, és fizetett érte, csak most hivatalosan is felvesz. Sose élvezkedik azon hogy alatta dolgozom.

2022. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkodnék a pasim hosszabb távon… ha tényleg ezen élvezkedne.
2022. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos lehet ezzel akar kiszolgáltatott helyzetet teremteni. Ha a magánéletetekben majd nem értetek egyet valamiben, akkor majd szankcionál anyagilag vagy betart.
2022. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ilyenre alkalmatlan lennék, pedig amúgy nagyon jó a kapcsolatunk, de ezt nem bírnám. Szeretek a saját szakterületemen én lenni a hozzáértőbb fél. A férjem meg nyilván jobb a sajátjában. Nem dolgoznék alatta.
2022. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vissza élhet vele.
2022. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Magánéletet nem szerencsés bevinni munkahelyre ezzel neki már képben kéne lennie..
2022. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!