Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem engem okol azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem engem okol azért mert császáros lett mindkét gyerek. Szerintetek jogos?

Figyelt kérdés

Sürgősségi császárral született meg az első gyerekünk. A második, az orvos tanácsára szintén császáros baba lett. Mind a kettő kicsattan az egészségtől..A kórház választásában ki lett kérve a véleményem, én azt javasoltam, hogy válasszunk közelit.. ezzel nem is volt baj de amikor túl voltunk a második szülésen én lettem az oka a császáros szüléseknek mert rossz kórházat javasoltam.. a kedves feleségem állítása szerint soha nem fogja megbocsátani nekem ezt.. szerintem ez nagyon gáz. A kapcsolatunk megromlásának egyik oka ez.

Szerintetek hol lehet az igazság?



2022. okt. 9. 19:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Az igazság az, hogy unalmasak a troll kérdéseid.
2022. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%

Eső után köpönyeg!

Szerintem nem az igazatok lenne a fontos hanem a kapcsolat!

De ti tudjátok!

2022. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem megcsalt téged a császárral, ezért történt így ^^
2022. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
Mintha a családi lapból kérdezne a kérdező, mindjárt jön egy szívhangos abortusz kérdés.
2022. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
36%
Komolyan van olyan nő, aki ennyire ostoba?
2022. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
13%

Ez azért van, mert nem nevelted meg. Így kell az asszonyállatodat megnevelni:


[link]

2022. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Sajnos a kérdés valódi…..
2022. okt. 9. 20:12
 8/34 anonim ***** válasza:
74%
Tudom, hogy trolll kérdés, de minap a védőnővel beszéltem erről. Segítséget kértem tőle szülés feldolgozás kapcsán, és elmondtam, hogy én magam éltem meg a szülést traumatikusan. Vagyis igazán nem magát a szülést, hanem az azt követő komplikációt, ami miatt műtét lett a vége. Kvázi majdnem elvéreztem a szülő ágyon és sajnos gyakran előjön este lefekvéskor ez a kép a fejemben. A védőnő csak ennyit kérdezett, hogy nem hibáztatom a férjem? Én meg nem értettem, hogy mi van. Miért hibáztatnám? A letapadt placenta nem az ő hibája volt. Egyszerűen negatív élmény volt, sose volt közel hozzám a kaszás. Aztán mondta, hogy nem ritka a szülő nőknél, hogy apukát hibáztatják azért, mert fáj a szülés és ezt miért hagyta, nem segített rajta stb. Én csak néztem, hogy wtf?! Szóval troll a kérdés, de a probléma valósan létezik ezek szerint.
2022. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%

#7: Játsszunk el a gondolattal, hogy a kérdés valódi: azt tudtad, hogy ma már nem automatikusan császár a második? És ezt már a szülés előtt jóval tudni lehet. A kórházat meg nem te választod, oda visznek, ahol tudnak fogadni. Egyes kórházakban csak hétköznap délelőtt, illetve 16-ig van szülészorvos. Ezen kívül meg mehetsz akár 50 km-t a következő kórházig. Pont ezért a tervezett császár ezerszer jobb lehetőség, mint mondjuk a kórház udvaron szülni, vagy két kórház közt félúton a család kocsijában. Főleg, ha komplikáció lép fel.


Ezek után tegyük fel, hogy a nejed VALÓBAN ezen problémázik. Téged nem zavar amúgy, hogy középsúlyos értelmi sérült? Gyerekek nem örökölhetik?

2022. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll!

A 8. választ köszönöm!

A doki javasolta a szakértő segítség bevonását de ez csak olaj volt a tűzre.persze a doki is kapott hideget meleget.. Ezt nem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetbe kerülök.

2022. okt. 9. 20:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!