Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve együtt vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve együtt vagyunk, mégsem akar találkozni a szüleimmel? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2022. okt. 11. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem akar tőled komolyabbat.
2022. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Fél tőlük
2022. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Faterom 3 év (!!!!!) után látta először az exemet - 3 évig egy fényképet se róla! Annyi, hogy távolság miatt nem volt, hogy hazaviszem 200+ km-re Pesttől, ő se pesti. De azért így utólag belegondolva gáz. Mondjuk nagy benyomást tehetett rá, mert 2 hónappal később szakított. :D :D :D
2022. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
13%
Azt nem tudom a te esetedben miért van, de én egyszer használtam egy ronda csajt egy darabig és nyilván nem voltam hajlandó találkozni a barátaival/... vagy őt elvinni valahova, ahol az én ismerőseim ott lehettek. Utcán se nagyon szerettem mutatkozni vele...
2022. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%

2 éve vagyok együtt a párommal, még nem mutatott be otthon, pedig tudnak rólam, hogy vagyok, név szerint. Ő nem hív, én nem fogom erőltetni a családi összeborulást.


F

2022. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Apámat egyik exem se ismerte, ebből egyikük ki is jelentette, hogy leköpné, mert egy gonosz ember, aki tönkretette a gyerekeit (és valóban). Anyámat is csak kettő, harmadik esetben nem éltem otthon.
2022. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Fél év még nem olyan hosszú idő. Te a férfi vagy a nő vagy? Hány évesek vagytok?
2022. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Semmiképp sem jó jel. Egy szerelmes ember alig várja, hogy megismerje a párja barátait, családját. Nem vesz téged komolyan.
2022. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#4 hímr.banc,én is csak egy anonim oldalon merném le írni, hogy mindegy mibe dugom bele a 2centis pusztítót:D

F

2022. okt. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

9


LOL, ronda vagyok, nyilván én is szép nőket dugnék, ha tehetném :):):). Amúgy nem nagyon dugtam a csajt csak részegen... aztán már úgy se. Egyébként pedig nagyon jól ki lehetett használni ;).

Mielőtt még elkezdenétek sajnálni ő is választhatott volna a saját szintjéről valakit, de dagadt csajként bármilyen hihetetlen én ronda létemre szinten felüli voltam neki úgyhogy így járt. Amúgy ez az egy csaj volt csak, egy ronda nő nekem még annyi fáradtságot se ér, hogy kihasználjam, akkor inkább egyedül...

2022. okt. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!