Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ettől nagyon rossz ember lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől nagyon rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

Most válunk el férjemmel, és még nem talált magának másik helyet, de ma nem túl kedvesen megmondtam neki, hogy menjen el, és nem érdekel, hogy hova. Alapvetően nem zavart volna, ha itt van, de van egy 3 és 1 egy éves gyerekünk, és eddig sokat volt velük, de az utóbbi időben feléjük se néz. Későn ér haza (hajnal) olyankor aránylag hangos is, és van hogy ezzel felkelti a gyerekeket.

Egyszerűen kezdtem úgy érezni, mint aki hotelbe jár haza. Este megeszi amit a hűtőbe talál, ide jár fürdeni, és itt hagyja a szennyesét aztán elmegy.

Nem ilyen volt, tudom, hogy neki se könnyű a válás, de ezt már soknak éreztem. Plusz a gyerekek ha reggel látják sírnak utána, de nem ül le velük játszani, és a hétvégén is el megy máshova.

Nagyon rossz ember vagyok, mert összepakoltam a cuccait és megkértem, hogy menjen el?

(Alapvetően békés a válásunk, mindenben megegyeztünk)



2021. okt. 22. 14:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha a te lakásod, nincs ezzel baj. Ha közös, az már más. A békés válásnak itt vége lesz szerintem.
2021. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem vagy rossz ember. Ahhoz, hogy ennyire kenyértörésig fajuljanak a dolgok, mint ahogy a te eseted is mutatja, két ember kell, úgyhogy nyugi.
2021. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ez teljesen jogos, hidd el fontos hogy most kirakd amig meg nem teszi tonkre a gyerekeket is a viselkedese
2021. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
7%

Nők...miért baxtok ki a gyerekekkel?


Miért nem fogja fel a borsónyi agyatok, hogy a férfiak IGEN JELENTŐS része sosem akar gyereket?

Mi nem érthető ezen nők?

2021. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

4 ne aggódj tőled senki sem akar.

Te kis borsónyi agyú incel.

2021. okt. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy így bele látsz a házasságomba 4-es.

Ezek szerint ott voltál amikor közöltem vele házasság előtt, hogy én nem akarok gyereket, és ennek fényében gondolja végig a továbbiakat. Neki fontos volt a család, de azt mondta szeret, elfogadja. Évekkel később meggondoltam magam, szerettem volna gyereket. Lett kettő, és a legjobb dolog ami velem valaha történt, annak ellenére, hogy ő jobban akart mint én. Szóval óvatosan az ilyen végletes kijelentésekkel.

(Meg ugye az összes férfi akár nős, akár nem, aki fogadott gyerek örökbe se akar gyereket, az csak úgy véletlen történt...)

2021. okt. 22. 14:30
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy rossz ember. Amúgy mennyi ideje keres lakhatást? Keres egyáltalán? Mert hacsak nem 2 napja lett beadva a válókereset, elég valószínűtlen, hogy ne talált volna magának helyet... Ez a helyzet a gyerekeket is felőrli, nemcsak téged. Nekik kéne az állandóság, a megszokás, de az, hogy sírnak az apjuk után, ő meg tojik rájuk ahelyett, hogy amíg ott van, minden percét kiélvezni velük, amire lehetősége van akár úgy is, hogy téged ignorál... Jól tetted, hogy a sarkadra álltál. Bár igen, ha közös tulajdonú a ház, akkor ebből lesznek még problémák, és a békés válásnak is annyi...
2021. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
29%
Hogy milyen ember vagy, azt nem dógom megítélni, de mintha a legfontosabb részlet kimaradt volna: KIÉ a lakás?
2021. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12%

6.-ra.


És te belementél, mert ő szeretett volna?


Én kobrát akartam, de anyám nem engedte. :(

2021. okt. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Albérlet.

Nem reagált haragosan. Írt sms-t hogy rakjam le a garázsba a cuccait, és itt hagyja a kulcsokat, amikor elviszi őket. Sajnálja a dolgot ő is.

Részben azért viselkedik így, mert azt érzi, hogy belebukott a házasságba és az apaságba. És ez baromi sz*r, hogy így reagálja le a gyerekek felé, de most azt hiszem a sebeit nyalogatja, de ebbe nem tudom a pártját fogni.

2021. okt. 22. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!