Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal haragszik rám a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal haragszik rám a barátnőm vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Most költöztünk össze. Neki van egy kígyója pontosabban egy pitonja, nekem pedig egy törpehörcsögöm /volt!!! / na most az történt, hogy én pakoltam ki a cuccomat a lakásában ő nem volt otthon és a hörit betettem egy terráriumba, hogy addig amég kitakarítom az övét, legyen valahol. Több terrárium is van, mindegyik berendezve, ha jönne bele lakó. Megnéztem nem láttam benne a kígyót, gondoltam nem abban van, így beleraktam. De mint kiderült abban volt! :( Nem láttam teljesen alcazta magát. Mire kiderült, addigra...Mire rájöttünk mi történt a höri még megvolt de már elkapta. Mondtam neki szedje el tőle /köré volt tekeredve/ de azt mondta már nem tudja elszedni, mert ha sikerülne is elvennie a kígyótól a szorítástól valószínűleg már olyan mértékben roncsolódtak a szervezetei, hogy nem maradna meg úgysem. Végig kellett néznem, ahogy a kígyója megeszi a horcsogom!!! Mondtam neki, hogy kivágom az ablakon a kígyót, és hogy ráírhatta volna az 5 terrárium közül melyikben van, mert honnan tudjam, ha meg sem mozdul és totál beleolvad a környezetébe!? Ő mondta, hogy sajnálja a horcsogom de én voltam a hülye és ne a kígyót hibáztassam. Most kinek van igaza?!
2022. okt. 20. 21:06
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki a magamét, hogy jobban is figyelhetne a kígyójára. Haragudtam rá is meg arra a kétéltűre is. Nagyon osszevesztünk. És másik horcsogot sem hajlandó venni!
2022. okt. 20. 21:08
 2/25 Noren1989 ***** válasza:
97%

Szerintem beteg àllatok vagytok mindketten.


Te emellé hülye is.

2022. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%

Hát nem neked. Ha tudod, hogy van kígyó, akkor olyan helyre tedd a hörit, ahol gaeantáltan nincs. Pl. egy dobozba.

Már ha nem kamu a kérdés.

2022. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy ? Figyelmetlen voltál és az történt, ami a természet rendje. Egy épp zabalo pintontol en sem vettem volna el az áldozatát már ne is haragudj...
2022. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem volt otthon, akkor hogyan tudta volna elvenni a kígyótól a hörcsögöt? Amúgy meg ez csak egy szaros hörcsög, vegyél másikat azt kész.
2022. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

Én mondanám neki: Vagy a te kígyód vagy az enyém, most döntsd el!


A kígyó hüllő.

2022. okt. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tök hülye vagy. Tudtad, hogy valahol ott egy kígyó és figyelmetlen voltál erre összeveszel a barátnőddel.. egy vacak hörcsög miatt amit fillérekért vehetsz másikat. Gondolom nem csodahörcsög volt aki jövőt tudott jósolni vagy számolni 1000ig. Semmilyen kötődése nem volt hozzád, egy hörcsögnek mindegy ki eteti stb... vagyis nem olyan mint egy hűséges, érzelmes kutya aki kimutatja a szeretetét stb. Nem értem miért kéne a barátnődnek megvennie egy másikat ha te raktad a kígyóhoz. Na meg azt sem értem, hogy nem dobott ki ha ekkora hisztit levágtál a saját hibád miatt.
2022. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem kamu.



Amugy ki az az idi@ta, aki csak ugy egy random terarriumba teszi a horcsoget?

2022. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Neki van igaza. Te voltál figyelmetlen és ezt nem vagy képes belátni.
2022. okt. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy ez a kérdés igaz. Ha mégis, akkor azt nem hiszem el hogy vannak ilyen hülyék, mint a kérdező. Ha takarítod a höri lakóhelyét, addig betehetted volna egy doboza és kész. Nem egy random terráriumba, amiben nagy eséllyel ott a kígyó. A felháborodásod nem jogos, az meg pláne nem hogy a barátnőddel akarsz új hörcsögöt vetetni.
2022. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!