Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal haragszik rám a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal haragszik rám a barátnőm vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Most költöztünk össze. Neki van egy kígyója pontosabban egy pitonja, nekem pedig egy törpehörcsögöm /volt!!! / na most az történt, hogy én pakoltam ki a cuccomat a lakásában ő nem volt otthon és a hörit betettem egy terráriumba, hogy addig amég kitakarítom az övét, legyen valahol. Több terrárium is van, mindegyik berendezve, ha jönne bele lakó. Megnéztem nem láttam benne a kígyót, gondoltam nem abban van, így beleraktam. De mint kiderült abban volt! :( Nem láttam teljesen alcazta magát. Mire kiderült, addigra...Mire rájöttünk mi történt a höri még megvolt de már elkapta. Mondtam neki szedje el tőle /köré volt tekeredve/ de azt mondta már nem tudja elszedni, mert ha sikerülne is elvennie a kígyótól a szorítástól valószínűleg már olyan mértékben roncsolódtak a szervezetei, hogy nem maradna meg úgysem. Végig kellett néznem, ahogy a kígyója megeszi a horcsogom!!! Mondtam neki, hogy kivágom az ablakon a kígyót, és hogy ráírhatta volna az 5 terrárium közül melyikben van, mert honnan tudjam, ha meg sem mozdul és totál beleolvad a környezetébe!? Ő mondta, hogy sajnálja a horcsogom de én voltam a hülye és ne a kígyót hibáztassam. Most kinek van igaza?!
2022. okt. 20. 21:06
1 2 3
 21/25 harebell ***** válasza:
100%
Ha van csak 0.1% esély is rá, hogy van a terráriumban egy kígyó, nem teszem bele a hörcsögöm, még egy cipősdobozban is jobban elvan addig, amíg berendezem a saját terráriumát. Amúgy egy kígyó és egy hörcsög terráriuma teljesen más, nem lehet csak úgy véletlenül összetéveszteni, pláne, ha ezzel potenciálisan veszélyezteted a saját állatod. Ha nem kamu, nagyon felelőtlen voltál, hab a tortán, hogy csakis a másik felet hibáztattad.
2022. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Neki van igaza! Gyakorlatilag te adtad oda szegényt a kígyónak.


Menjetek el együtt vegyetek egy hörcsögöt és soha többé ne rakd olyan helyre amit nem ellenőriztél le alaposan.

2022. okt. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A Hörcsögmentés egyik vezető önkéntese vagyok. Fájt olvasni a kérdést. És némelyik választ is... A hörcsögök is mind külön egyéniségek. Lehet hozzájuk kötődni és ők is tudnak kötődni a gazdihoz. Kisemlőst boltban pedig egyáltalán nem ajánlott venni mert a legtöbb vagy beteg vagy beltenyésztett. Vagy tenyésztőtől érdemes vásárolni (Pezsi vagy Smallsteps) vagy örökbe fogadni a Hörcsögmentéstől. Mondjuk ilyen sztori után egyik hely sem szívesen adna ide állatot. Egy hörcsög és egy kígyó igénye teljesen más. Nem is értem hogy sikerült összekeverni a 2 állat lakhelyét...
2022. okt. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A hörcsögmentésnél csak fajtatiszta hörcsögök vannak? És ezt honnan tudhatjuk?
2022. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ilyet nem állítottam. A mentett dzsungáriai törpehörcsögök többsége hibrid. De az üzletekben lévők is... Ellenben a szíriai aranyhörcsög és a roborovszki törpehörcsög csak ugyanolyan fajú fajtárssal képes szaporodni.
2022. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!